Centrum

Centrum Little Monastary je kouzelné místo, které vzniklo po rekonstrukci z původního kláštera sester Karmelitek svaté Terezie ze 17. Století. V rámci tohoto nádherného komplexu můžete kromě jiného využít všech následujících služeb a aktivit:

Centrum

Sídlo a prodejna ECCE VITA. Zde si můžete vyzkoušet a nakoupit naše produkty se slevou 5%, nebo vyzvednout Vaši objednávku při nákupu z eshopu.

Součástí Centra je taky poradna a konzultace u Dr. David Freje, který se zabývá systémem holistické a funkční medicíny zaměřené na léčbu chronických civilizačních nemocí a zánětů.

Kontaktní místo pro preventivní ozdravné pobyty Tělo & Duše. Zde se můžete dozvědět a také objednat na odzdravný pobyt v Centru zdraví v Koldíně.

Sídlo Centra integrované medicíny CIFM. Nově otevřené centrum integrované medicíny zaměřené ne prevenci a zdravý životní styl.

Více info na: www.cifm.cz, dotazy zasílejte na info@cifm.cz, pro objednání nás kontaktuje na objednavky@cifm.cz.

V prostředí areálu Little Monastery se také nachází nově otevřené jógové studio NAMASTERY, které je specifické svým autentickým přístupem k józe v dnešní době.

Masáže, Fyzioterapie Více informací na office@eccevita.cz.

Biorezonance Bicom – Optima. Je možné se objednat na telefonním čísle 727 869 667, nebo na office@eccevita.cz.
Prodejna ECCE VITA

V klidné části Prahy 5, v ulici U Pernikářky 111/2a najdete sídlo společnosti Ecce Vita, a s ním naši novou kamennou prodejnu, ve které Vás vždy rádi přivítáme.

V prodejně si můžete s námi popovídat o všech produktech, Vašich i našich zkušenostech z této oblasti, nebo ochutnat některý z našich čajů. Je zde také možnost odnést si vzorečky produktů pro Vás, Vaši rodinu či přátele. A také si v prodejně můžete vyzvednout vyřízenou objednávku z našeho e-shopu.

Více informací
prodejna centrum
namastery yoga

Namastery Yoga & fine experience center

V prostředí areálu Little Monastery se také nachází nově otevřené jógové studio NAMASTERY, které je specifické svým autentickým přístupem k józe v dnešní době. Konceptuálně založeno na staré jógové filozofii, vizuálně však postaveno na moderním umění a vlnách pozitivní energie.

Namastery studio přináší různorodou kombinaci jógových stylů a nespoutaných zážitků pod vedením prvotřídních lektorů.

Více informací

MUDr. David Frej

Po ukončení studia lékařské fakulty v Praze pracoval několik let jako internista. Přírodní medicínu a výživu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku (USA), v Rakousku a v indické Puně. Ve své praxi se zabývá systémem holistické a funkční medicíny zaměřené na léčbu chronických civilizačních nemocí, zánětů, zahrnující výživu, bylinnou terapii, biologické rytmy a detoxikaci organismu. Věnuje se ozdravným pobytům, přednáškám a seminářům. Je autorem mnoha knih, například Biologické hodiny (2013), Zánět-skrytý zabiják (2015) a Šťávy a míchané nápoje z přírody (2015).

Objednat se můžete na tel. čísle 603 727 600
nebo email: info@dr.frej.cz

Více informací
Dr. David Frej
Biorezonance

Biorezonance – Bicom Optima

Metoda biorezonance vychází z teorie tzv. Dvojího aspektu hmoty (Nobelova cena za fyziku 1929) , která říká, že každá látka má svou pevnou (částicovou) strukturu a své specifické vlnění (frekvenci). A to je právě to, s čím biorezonance pracuje. Toto vlnění můžeme snímat z organismu a zesílené či jinak upravené posílat zpět.

Máte otázky týkající se Biorezonance, Bicom Optimy, plazmového generátoru či F-scanu? Rád vám odpoví náš certifikovany biorezonanční a detoxikační terapeut Lukáš Bulín M.D. (A.M.) na mailu bulin@teloaduse.cz

Objednat se můžete na tel. čísle 727 869 667
nebo na mailu office@eccevita.cz

Více informací

Centrum Integrované medicíny CIFM

Zásadním rozdílem mezi přírodní léčbou a západním způsobem terapie je to, že vychází z holistického, celkového pojetí. Základním principem je prevence, která je účinnější a snažší než léčba. Centrum bude zaměřené na prevenci onkologie, kardiovaskulání systém, výživu, ženské nemoci, medicínu pro muže, zdravé stárnutí.

Objednat se můžete na tel. čísle 727 869 667
nebo na mailu office@eccevita.cz

(CIFM bude otevřené od ledna 2017)
Centrum integrované medicíny
detox

Tělo & Duše – preventivní detoxikační pobyty

V rámci komplexní nabídky služeb zaměřených na prevenci a zdraví spolupracuje společnost EcceVita se společnsotí Tělo & Duše, která vytvořila v ČR unikátní projekt preventivní péče založený na řadě terapií a zeleninových šťávách.

Jedná se o týdenní a čtyřdenní pobyty mimo Prahu. V případě zájmu se zde dozvíze o podrobnostech těchto pobytech a můžete si je zde objednat za zvýhodněnou cenu.

Objednat se můžete na tel. čísle 773 117 724.

Více informací

Email pro obnovení hesla

Přihlášení k odběru newslettru.


Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod