ev_maca_for_women.jpg
product

Maca for Women - Bio

Cena: 416 Kč
Skladem

Kombinace organických extraktů z kořenů tří druhů Macy peruánské (Lepidium meyenii) s probiotiky v poměru speciálně upraveném pro ženy pro hormonální regulaci a dodání energie.

nápoje vegan prášek Bio"

Dotaz na produkt

Detail

Maca peruánská (Lepidium meyenii) je již od dávných dob Inků považována za peruánský ženšen a patří k nejvýznamnějším amazonským adaptogenním potravinám. Příznivě ovlivňuje fyzické i duševní zdraví, podporuje vytrvalost a vitalitu. Je známá svým příznivým působením na sexualitu a plodnost. Má rovněž pozitivní vliv na hormonální rovnováhu, zejména v období menopauzy.

Tato směs, která byla vytvořená speciálně pro ženy, obsahuje větší zastoupení extraktů z červenofialového kořene ve vztahu k extraktu z černého kořene (v poměru 2:1), kde právě pigmenty Macy obsahují množství antioxidantů.

Procesem želatinizace dochází k odstranění škrobu z kořene a zvýšení koncentrace fytonutrientů. Směs je dále obohacená kmenem živé kultury Bacillus coagulans. Tento kmen je stabilní, odolává trávicím kyselinám v žaludku a nevyžaduje uchovávání v lednici. Směs je bez přísad, konzervačních látek, barviv a cukru.

Obsah: 150 g

Instrukce

Směs můžete přidat v podstatě do každého pokrmu jak pro snídani, tak i oběd a večeři. Lze přimíchat do rýže, těstovin, obilné kaše, salátů. Obohatí vaše oblíbené smoothies, nebo můžete rozmíchat pouze do vody, džusu, kávy nebo jogurtu.

Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Ingredience

Bacillus coagulans


Dotazy

zákazník -Dobrý den, ráda bych se zeptala na produkt Maca for Women - Bio. Mohu ho užívat společně s Ašvagandou? Užívám léky na vysoký krevní tlak a sníženou funkci štítné žlázy. Je mi 50 let. Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den. Asvaganda u vyššího tlaku není prilis vhodna, lepsi je Kagul , lze s Macou spolecne uzivat. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení