ev_tridoshic.jpg
product

Tridoshik olej 100 ml

AKCE
Původně: 110 Kč
Cena: 99 Kč
Skladem

Ájurvédský bylinný olej podle staré originální receptury pro všechny tři dóši obsahující 14 bylin v sezamovém a levandulovém oleji.

vegan Olej

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Vyvážený harmonický bylinný masážní olej podle staré ájurvédské receptury na všechny druhy olejových masáží a vhodný pro všechny konstituční typy tzv.„ dóši“.

Ze 14ti bylin je 8 extraktů. Olej je velice intenzivní a není parfemovaný. Převládá vůně sezamu.

Instrukce

Podle potřeby nanášejte na kuži a jemně vmasírujte. Lze použít na celé tělo nebo jen na určité místo na pokožce. Lze nanášet i na nehty. Vhodné i přidávat do koupele. Jen pro zevní použití.

Ingredience

Withania somnifera root extr (Withania somnifera root extr), Eclipta alba extract (Eclipta alba extract), Bacopa monniera whole part (Bacopa monniera whole part), Ocimum sanctum whole part (Ocimum sanctum whole part), Plumbago zeylanica whole part (Olověnec cejlónský), Sida cordifolia (Vlákeň srdcolistá), Azadirachta indica bark extr. (Azadirachta indica bark extr.), Boerhaavia diffusa whole part (Berhávie rozkladitá), Acorus calamus (Puškvorec obecný), Tinospora cordifolia stem extr (Chebule srdčitá), Asparagus racemosus root extr (Asparagus racemosus root extr), Eucalyptus globulus leaf extr (Blahovičník kulatoplodý), Rubia cordifolia stem extrakt (Mořena srdčitá), Lavendula andustifolia oil (Lavendula andustifolia oil), Sesamum indicum seed oil (Sesamum indicum seed oil)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, mám dotaz ohledně tridoshik olejicku. Dnes jsem si ho zakoupila, a chci se zeptat jak ho mám skladovat. Při jaké teplotě. Jelikož se jedná o olej, který má tendenci žluknout. A další věc, jak je možné, že necítím žádné bylinky, jen ten olej? Hezký den.

EcceVita - Dobrý den, olej nemusíte skladovat v lednici. Sezamového a levandulového oleje je tam cca 14 %, zbytek jsou extrakty 13 bylin (86%). Byliny se louhují, pak se z nich dělají zahuštěné extraky a ty se smíchají s oleji. Většina takových olejů nevoní, nepřidáváme tam žádné vůně. Lidé jsou zvyklí na voňavé oleje, ale většina léčivých bylin nevoní. Někdy je olejová báze až 80%, pak je lepší olej dát do lednice. Tridoshik olej je ale plný extraktů, tak když to necháte někde v koupelně ve skřínce tak to stačí. Nicméně když bude v lednici , tak si ho nechte chvíli v pokojové teplotě než ho použijete. Důležité je, aby jste pořádně uzavřela víčko po použití.

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení