ev_collagen_mix.jpg
product
product
product

Super Collagen Mix 150 g

Cena: 989 Kč
Skladem

Přírodní hydrolyzovaný kalagen pro podporu zdravých kloubů a kostí.Kolagen je bílkovina, která se nachází v našem těle, a tvoří hlavní složku pojivové tkáně. Kolagen tvoří přibližně 30% všech bílkovin v našem těle, a lze ji nalézt v kůži, kostech, chrupavce i šlachách. S přibývajícím věkem se snižuje produkce kolagenu, což má negativní vliv na hydrataci, vláčnost a pružnost pokožky. Společně s kůží se zhoršuje a oslabuje i pojivová tkáň, což může vést ke vzniku různých onemocnění. Kolagen je proto naprosto esenciální pro zachování mladistvosti a zdraví.

prášek

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Kolagen ve formě, která je nejlépe vstřebatelná naším tělem. Přispívá k udržení svěží a zdravé kůže, podporuje správný metabolismus a obsah minerálu v kostech, zabraňuje degenerování kloubů. Kolagen má pozitivní vliv na fungování kloubů, jelikož napomáhá při opravě degenerovaného kloubového matrixu, čímž dlouhodobě zajišťuje pohodlí kloubů a jejich funkčnost. Zdraví pokožky je ovlivňováno nejen věkem, ale i vnějšími vlivy.

Obsah: 30 sáčku po 5 g

Instrukce

Přimíchejte jednou denně do smoothies, čaje, kávy, polévek, jogurtu apod. Ideálne večer před spaním (kolagen dobře působí ve stavu tzv. hladovění během spánku). Směs není doslazovaná a proto, pokud by Vám nápoj nechutnal, je možné obsah rozmíchat v džusu nebo ovocné šťávě.

Obsah sáčku vsypeme do skleničky a zalijeme cca 1/3 obsahem vody nebo džusu pokojové teploty, lehce promícháme. Při míchání můžeme zadní části lžíčky lehce třít sypkou hmotu o skleničku, čímž se urychlí rozpouštění. Po rozmíchání dolijeme zbytkem tekutiny.

Ingredience

broskvová šťáva, glukosamin, glutathion, chondroitin, Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), Kobalamin (Vitamin B12), kyselina hyaluronová, Riboflavin (Vitamin B2), Rybí kolagen, Vitamin C, Zelený čaj extrakt

Přiložené soubory


Dotazy

Jitka -dobrý den, prosím o sdělení množství glukosaminu v jednom sáčku, uvažuji o zakoupení tohoto produktu za účelem přidání k léku condrosulf, který beru na artrózu kyč. kloubu a nepomáhá mi. Nebo je za tímto účelem vhodnější EV Vápník? děkuji, Jitka J.

EcceVita - Dobrý den, množství glucosaminu v jednom sáčku je 280mg. Nejvhodnější je EV Kalcium (2x2 kapsle) společně s Collagenem (1 sáček na noc). MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Přihlášení k odběru newslettru.


Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod