ev_nuzest_clp_creame_kapucino.jpg

Clean Lean Protein cappuccino 25g – 1 dávka

Cena: 79 Kč
Skladem

Prémiový evropský hráškový protein pro podporu regenerace s příchutí cappuccino. Zcela přírodní, 100% rostlinný a bez alergenů. Clean Lean Protein má vysoký obsah rostlinného proteinu.

  • Prémiový evropský hráškový protein
  • Získáván vodní extrakcí
  • Obsahuje až 86% proteinu (dle příchutě)
  • Lehce se tráví, má 98% vstřebatelnost
  • Navíc výborně chutná
  • Žádné výplně, přídavné, konzervační látky nebo přidaný cukr
  • Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
  • Bez lektinů, bez lepku, hypoalergenní
  • Hrách je vypěstován ve Francii a zpracován v Belgii
nápoje vegan prášek

Detail

Bez alergenů a skvělý pro celou rodinu. Žádný lepek, mléko, sója, ořechy nebo vejce. Žádné výplně, přídavné nebo konzervační látky, přidaný cukr nebo umělá sladidla.

Nejvyšší evropská kvalita. Zlatý hrách je ze 100% pěstován a zpracován v Evropě. Clean Lean Protein je vyroben z čistého evropského zlatého hrachu pěstovaného v severní Francii, je zpracován a smíchán v nejvyšší kvalitě v Belgii. Držíme se přísných podmínek při růstu, náročných testovacích postupů a zpracovávání bez použití chemických látek, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a bezpečnost našich výrobků.

Komplexní protein pro regeneraci a energii. Obsahuje nejen všech devět esenciálních aminokyselin.Pro­tein je nezbytný pro udržení zdravé hladiny energie a pro obnovu a regeneraci svalů a tkání těla. Clean Lean Protein má zvlášť vysoký obsah glutaminu, který má zásadní význam pro obnovu svalové hmoty po cvičení a prevenci její ztráty během stárnutí.

Zdravá kontrola hmotnosti. S vysokým obsahem proteinu, a zároveň s velmi nízkým obsahem tuků a cukrů. Ideální pro regulaci tělesné hmotnosti, Clean Lean Protein je zdravější způsob, jak si udržet pocit nasycení po delší dobu. S téměř 90ti% obsahem proteinu poráží maso, ryby, drůbež nebo vejce a je na stejné úrovni jako syrovátka – ale bez všech cukrů a umělých přísad.

Lehce se tráví a vstřebá. 98% stravitelnost. Pracuje na obnovení vaší energie a duševní pohody – bez nepříjemných pocitů v žaludeční oblasti. Žádný pocit nadýmání nebo zažívací potíže, které jsou často spojeny s jinými typy proteinových doplňků.

Je zásaditý. S pH 7,8 je jedním z mála existujících zásaditých proteinů. Podporou rovnováhy pH ve vašem těle můžete pomoci očistit svůj systém, zlepšit hustotu kostí a zpozdit nahromadění kyseliny mléčné během cvičení.

Mísí se lehce a chutná skvěle! Rychle připravený.

Instrukce

Posilněte svá smoothie, muffiny nebo jen protřepejte a vypijte. S přirozeně mírně sladkou chutí vytváří Clean Lean Proteinu hladkou texturu a umožňují snadné mísení.

Přidejte dvě odměrky (2×25 g) do shakeru, který obsahuje 300 ml vody, nebo rostlinného mléka a řádně protřepat.

Obsah balení: 25 g

Přiložené soubory

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení