VÝPRODEJ
ev_grapin_stara_etiketa.jpg
product
product
product

Grapin – prodloužená expirace do 9/2019

Původně: 249 Kč
Cena: 199 Kč
Skladem

Množstevní sleva na expirující produkt

5 ks Grapin - prodloužená expirace do 9/2019 Cena:   189.00 Kč / ks

tablety vegan

Dotaz na produkt

Detail

Protizánětlivá směs z extraktů borovice přímořské (Pinus pinaster) a vinné révy (vitis vinifera) v sobě skrývá jeden z nejbohatších zdrojů antioxidantů na světě. Tyto antioxidanty chrání buňky před oxidačním stresem, mají pozitivní účinek na regulaci cholesterolu, zmírňují chronické záněty a napomáhají při srážlivosti krve. Grapin je rovněž bohatý na polyfenoly, u kterých bylo prokázáno značné protirakovinné působení.

Tato směs se skládá ze 70 % pro zdraví prospěšných proanthokyanidinů (OPC), zbylých 30% je tvořeno práškem ze slupek, semínek a stonků révy vinné.

OPC („oligomeric proanthocyanidin complex“) jsou látky, které se skládají z bioflavonoidů (látky, které dodávají ovoci a zelenině jejich přirozené barvy) a polyfenolů (tzv. superoxidanty), známé také jako Pyknogenol, který obsahuje více než čtyřicet různých sloučenin. Tyto látky se přirozeně nacházejí například v červeném víně, bobulovitém ovoci, cibuli, petrželi a luštěninách. Lisováním slupek, jader a plodů vinné révy stejně jako jehličí a kůry borovice přímořské tak vzniká extrakt, který se dále šetrně zahustí a vysuší při zachování co největšího obsahu OPC.

Mezi hlavní zdravotní účinky OPC patří antioxidační vlastnosti (ničí škodlivé volné radikály), ochrana srdce a cév, má pozitivní účinek na regulaci cholesterolu, snížení oxidačního stresu a eliminaci chronického zánětu. Dále snižuje tendence ke shlukování krevních destiček (agregace), kdy se zvýšená srážlivost krve významně podílí na zužování cév, riziku infarktu myokardu a mozkové mrtvice. OPC působí na roztažení cév a známý je také protirakovinový a antibakteriální účinek, kdy OPC předcházejí mutaci DNA.

Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po dobu jednoho týdne, poté snižte dávku na jednu kapsli dvakrát denně.

Není vhodné pro děti.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Borovice přímořská (Pinus pinaster), Réva vinná (Vitus vinifera)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se zeptat na tento produkt: 1 . jaký je datum expirace ? 2. celkové složení výrobku ? Děkuji

EcceVita - Dobrý den, expirace u Grapinu je 09/2018. Složení (extrakt a prášek): Borovice přímořská - extrakt z kůry, Réva vinná – prášek ze stonků, slupek, semínek, kapsle – celulóza.

zákazník -Dobrý den, zajímá mě produkt Grapin. Máte v nabídce i produkty s delší dobou expirace nebo se jedná pouze o výprodej a další už nebudou? Dále se chci zeptaz, zda je tento produkt vhodný pro kojící maminky? Předem děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, grapin máme teď pouze s touto expirací (30. 9. 2018) ve výprodeji. Podle legislativ není čaj vhodný pro těhotné a kojící ženy.

zákazník -Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak nejdéle se může přípravek brát.Přeji krásné letní dny.

EcceVita - Dobrý den, užívat se může několik měsíců. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.


Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod