VÝPRODEJ
ev_grapin_stara_etiketa.jpg
product
product
product

Grapin – expirace 30.9.2018

Původně: 427 Kč
Cena: 249 Kč
Skladem

Množstevní sleva na expirující produkt

5 ks Grapin - expirace 30.9.2018 Cena:   229.00 Kč / ks
10 ks Grapin - expirace 30.9.2018 Cena:   209.00 Kč / ks

Protizánětlivá směs z extraktů borovice přímořské (Pinus pinaster) a vinné révy (vitis vinifera) v sobě skrývá jeden z nejbohatších zdrojů antioxidantů na světě. Tyto antioxidanty chrání buňky před oxidačním stresem, mají pozitivní účinek na regulaci cholesterolu, zmírňují chronické záněty a napomáhají při srážlivosti krve. Grapin je rovněž bohatý na polyfenoly, u kterých bylo prokázáno značné protirakovinné působení.

tablety vegan

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Tato směs se skládá ze 70 % pro zdraví prospěšných proanthokyanidinů (OPC), zbylých 30% je tvořeno práškem ze slupek, semínek a stonků révy vinné.

OPC („oligomeric proanthocyanidin complex“) jsou látky, které se skládají z bioflavonoidů (látky, které dodávají ovoci a zelenině jejich přirozené barvy) a polyfenolů (tzv. superoxidanty), známé také jako Pyknogenol, který obsahuje více než čtyřicet různých sloučenin. Tyto látky se přirozeně nacházejí například v červeném víně, bobulovitém ovoci, cibuli, petrželi a luštěninách. Lisováním slupek, jader a plodů vinné révy stejně jako jehličí a kůry borovice přímořské tak vzniká extrakt, který se dále šetrně zahustí a vysuší při zachování co největšího obsahu OPC.

Mezi hlavní zdravotní účinky OPC patří antioxidační vlastnosti (ničí škodlivé volné radikály), ochrana srdce a cév, má pozitivní účinek na regulaci cholesterolu, snížení oxidačního stresu a eliminaci chronického zánětu. Dále snižuje tendence ke shlukování krevních destiček (agregace), kdy se zvýšená srážlivost krve významně podílí na zužování cév, riziku infarktu myokardu a mozkové mrtvice. OPC působí na roztažení cév a známý je také protirakovinový a antibakteriální účinek, kdy OPC předcházejí mutaci DNA.

Instrukce

Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po dobu jednoho týdne, poté snižte dávku na jednu kapsli dvakrát denně.

Není vhodné pro děti.

Vhodné i pro vegany.

60 kapslí.

Ingredience

Borovice přímořská (Pinus pinaster), Réva vinná (Vitus vinifera)

Email pro obnovení hesla

Přihlášení k odběru newslettru.


Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod