ev_an_kak.jpg

An-kak

Cena: 349 Kč
Skladem

Bohatý na vlákninu, antioxidanty, vitamín B a mastné kyseliny. An-kak je extrakt z červené himálajské rýže, již po staletí hojně užívaný v tradiční medicíně.

tablety vegan

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

An-kak se po staletí používá v přírodní léčbě. Extrakt se získává fermentací rýže za pomocí kvasinek Monascus purpureus. Fyziologický účinek prášku z kvašené rýže spočívá v látkách nazývaných monakoliny vznikajících fermentací. Monakoliny jsou skupinou látek vyskytující se ve farmaceutických preparátech, které účinně snižují hladinu cholesterolu a triacylglycerolů, a tudíž chrání naše srdce. Himálajská rudá rýže je druh krátkozrnné rýže, která je pěstována ve východním Himálaji, kde je zavlažována pomocí tisíc let starého akvaduktu s kvalitní vodou bohatou na draslík a hořčík. Rýže je významným zdrojem vlákniny, antioxidantů, vitamínu B a mastných kyselin.

Instrukce

Užívejte jednu kapsli denně společně s jídlem.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Produkt by se neměl užívat společne se statiny. Laboratorně prokázáno nezvýšení hladiny citrininu.

Vhodné i pro vegany.

60 kapslí.

Ingredience

červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus)


Dotazy

zákazník -Dobrý den,mám zvíšenou hladinu cholesterolu a krevního tlaku.Když budu užívat AN-KAK,tak se mi sníží cholesterol a tím zároveń krevní tlak? Nebo bych měl užívat ještě HT KARE na tlak? Může se s touto přírodní léčbou užívat např.antibiotika? Nebo tuto léčbu přerušit a pokračovat až po dobrání chemické léčby? Předem děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, an-kak snižuje cholesterol, nikoli tlak, ale zvyseny cholesterol je duvodem oslabene cinnosti jater pripadne zanetu, synteticke leky mohou byt uzivany soucasne, krome leku na cholesterol. Na tlak je vhodne ledvinovy caj jancuv + HT kare. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení