ev_tripahala_kura.jpg

Triphala-detoxikační kúra - Bio

Cena: 998 Kč
Skladem

Pozitivní účinky Triphaly nejsou žádným tajemstvím, indové se k ní vyjadřují následovně: „Nemáš matku? I tak můžeš žít bez starostí, pokud máš Triphalu“.

tablety vegan Bio"

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Triphala patří bezesporu k nejznámějším formulím, které se Ajurvédě objevují. Doslovný překlad je „tři ovoce“, těmi jsou Emblika lékařská (Amalaki, Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Binhitaki, Terminalia belerica) a Vrcholák tříslovinný (Haritaki, Terminalia chebula). Amla, jak zní další název pro Amalaki, je nejznámějším přírodním zdrojem vitaminu C, který je nápomocný při vytváření kolagenu. Ten je nezbytný k udržení silné a pružné kůže. Triphala obsahuje také velké množství vápníku a živin.

Je vhodná jak pro Vátu, tak i pro Pittu a Kaphu.

Instrukce

80denní detoxikace (detoxikační balíček 4× Triphala za nižší cenu): Užívejte 3 kapsle večer nebo ráno nalačno a zapijte šálkem teplé vody. Krátkodobá detoxikace: Užívejte čtyři kapsle večer a zapijte teplou vodou.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Obsah: 240 kapslí ve čtyřech lahvičkách.

Ingredience

Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)


Dotazy

Květa R. -Dobrý den, prosím o info ohledně dlouhodobé detoxikace pomocí přípravku Triphala. -prosím, kdy je nejvhodnější doba na detoxikaci Triphalou -je potřeba nějaké stravovací změny během užívání (manžel jí běžně lepek, pije kávu) -stravovací režim po užívání přípravku - jsou nějaké nežádoucí účinky -využití dalších doplňků stravy z Vaši nabídky , podle mé potřeby, například křečové žíly, menopauza, či u manžela klouby, lze užívat za jakou dobu po detoxikaci. Děkuji za odpověď. Přeji Vám, aby Nový rok byl plný zdraví a spokojenosti. Květa Rulcová

EcceVita - Dobrý den, ideální doba na detoxikaci je kdykoli. Není potřeba měnit stravovací návyky, avšak výsledek při změně je znatelnější, je dobré večer jíst pouze lehká jídla. Co se týče nežádoucích účinků, opravdu zřídka se objevují kožní vyrážky či řídká stolice. Ostatní produkty jde poté začít užívat ihned po detoxikaci. MUDr. David Frej

Lucie R. -Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda mohu současně používat triphalu /detoxikační kúru/,šatavari ,zdraví pro ženu a B-skin.Děkuji za odpověď.L.

EcceVita - Dobrý den, ano takto kombinovat produkty lze. MUDr. David Frej

Simona S. -Dobrý deň, je táto kúra vhodná aj pre ľudí s podváhou? Mám 26 rokov, 177cm a 50kg a nedarí sa mi pribrať. Myslím si, že práve kvôli tráviacim ťažkostiam. Ďakujem vopred za odpoveď :)

EcceVita - Dobrý den, kúra s Triphalou při podváze vhodná není. Špatná střevní mikroflóra brání vstřebávání živin, vhodný je např. Bowel Kare nebo Kubra.

Email pro obnovení hesla

Přihlášení k odběru newslettru.


Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod