ev_moringa.jpg

Moringa

Cena: 279 Kč
Skladem

Kapsle Moringa obsahují prášek z listů rostliny Moringa olivera (sahjan). Po sklizni jsou listy Moringy vysušeny a umlety, následně vzniklý prášek je velice bohatý na obsah živin (90+ živin, 40+ antioxidantů), rovněž je skvělým zdrojem vitamínu A, C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

tablety vegan

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Plody, listy a olej indické byliny Moringy se používá pro zvýšení vitality po dlouhá staletí, neboť se jedná o jeden z nejbohatších přírodních zdrojů mnoha vitamínů a minerálů vůbec. Užívání kapslí Moringa je vhodné v případě podvýživy a v případech, kdy je potřeba většího příjmu živin, např. u sportovců, kulturistů či osob s chronickým onemocněním.

Instrukce

Užívejte 3 kapsle jednou denně společně s jídlem a zapijte vodou.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Obsah: 60 kapslí

Ingredience

Moringa olejodárná (Moringa oleifera)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli lze užívat kapsle Moringa při snížené funkci štítné žlázy. Jaké jiné doplňky lze ještě užívat?

EcceVita - Dobrý den, Ano lze, k tomu lze užívat Alga Forte (2x denně 1 tableta) a Trikatu (½ lžičky do jídla). MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den,hodí se moringa pro zvýšení železa v krvi a jeho vstřebávání?Nebo mi doporučíte něco jiného.Mám málo železa s podezřením na špatné jeho vstřebávání.

EcceVita - "dobry den, doporucil bych k Moringa jeste Asvagandu 2x2, + melasu. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, prosím jaký produkt bych si mohla zakoupit, když mám problém, že krvácím mezi cykly. Je mi padesát let. Možná už jdu přechod, ale nechci na hysterektomii atd. Jsem aktivní běžkyně a určitě nevypadám na padesátku:) Děkuji za info.

EcceVita - Dobrý den, Zdravi pro zenu 3x1 s jidlem + caj plodnost ženy s kontryhelem. MUDr. David Frej

zákazník -Dobry den,je mozne na dlouhodobe zanety vsemozneho druhu(stale se presouvaji-plice,vajecniky,deloha,moc.mechyr,dutiny,zuby...) kombinovat kagul,moringu,zdravi pro zenu a satavari?Uz jsem upravila stravu a moc mi to pomaha,chtela bych to ale jeste podporit.Dekuji

EcceVita - Dobrý den. Na zanety je nejlepší BIO NONI, Probiomix a Kubra. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den co by jste mi doporučily na endometriozu? Děkuji.

EcceVita - Dobrý den. Bio Noni+ Zdraví pro ženu + Kagul. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení