ev_bio_tripahala.jpg

Triphala čaj BIO 100g - Bio

Cena: 158 Kč
Skladem

Detoxikační a regenerační čajová směs tří asijských ovocných plodů tvoří jeden z nejsilnějších přírodních přípravků k detoxikaci těla.

čaje vegan Bio"

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Triphala je považována za jeden z nejsilnějších přípravků k pročištění nejen trávícího systému, ale celého těla. Často se užívá preventivně jako denní doplněk zdravé životosprávy. Triphala patří bezesporu k nejznámějším formulím, které se Ajurvédě objevují. Doslovný překlad je „tři ovoce“, těmi jsou Emblika lékařská (Amalaki, Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Binhitaki, Terminalia belerica) a Vrcholák tříslovinný (Haritaki, Terminalia chebula). Amla, jak zní další název pro Amalaki, je nejznámějším přírodním zdrojem vitamínu C, který je nápomocný při vytváření kolagenu. Ten je nezbytný k udržení kůže silné a pružné. Triphala obsahuje také velké množství vápníku a živin. Je vhodná jak pro Vátu, tak i pro Pittu a Kaphu.

Obsah: 100 g

Instrukce

Rozmíchejte půl až 1 lžičku v teplé vodě nebo džusu ráno nebo naopak před spaním, užívejte 6 měsíců, při chronické nemoci i po dobu 1 roku a déle. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula), Emblika lékařská (Emblica officinalis)

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení