cardamom.jpg
product
product
product

Kardamom mletý BIO 100 g - Bio

Původně: 280 Kč
Cena: 196

Organický kardamom z Indie patří ke koření s nezaměnitelnou chutí, které se používalo již v antice a v patřilo k nejdražším kořením.

Toto zboží je dočasně vyprodáno.

Chci informaci o dostupnosti
vaření vegan prášek Bio"

Dotaz na produkt

Detail

Organický kardamom pochází z Indie, z organického „fair trade“ zemědělství, pěstovaný a zpracovávaný bez použití konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Splňuje mezinárodní standardy GMP a HACCP.

Toto staré a vzácné koření s nezaměnitelnou chutí se používalo již v antice a patřilo k těm nejdražším kořením. Kromě dochucení jak sladkých tak i slaných jídel má řadu zdravotních benefitů. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, napomáhá k normální činnosti trávení, zlepšuje chuť k jídlu, ulevuje od plynatosti, podporuje normální stav pokožky, močových cest, nervového a kardiovaskulárního systému. Snižuje zahleňující účinek mléka a mléčných výrobků. Váže kofein v kávě, proto ho Arabové přidávají do kávy a čaje. Zlepšuje chuť a aroma pokrmů. Podporuje zažívání, zvláště se skořicí a muškátovým oříškem podporuje vstřebávání živin ze stravy.

Čistá hmotnost: 100 g

Instrukce

Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření sáčku je vhodné kardamom přesypat do uzavřené nádoby pro zachování výrazné vůně.

Recept: Recept na vánoční cukroví

Ingredience

Kardamovník obecný (Elettaria cardamomum)

O dostupnosti produktu Vás informujeme na Váš email:

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení