ev_tarika_velke.jpg

Tarika Akné 50 g

Cena: 220 Kč
Skladem

Tato unikátní směs bylin a minerálů zbavuje pleť dlouhodobých potíží s akné, zároveň odstraňuje staré jizvičky a flíčky. Výsledky se projevují již po deseti dnech.

prášek

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Tarika Akné je unikátní stoprocentně přírodní přípravek z bylin a minerálů na nečistou pleť. Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem již během 10 dnů. Doporučuje se k čištění pleti a při potížích s akné. Pravidelným používáním se lze zbavit dlouhodobých potíží. Tarika Akné také čistí, vyživuje a vyhlazuje pleť.

Podle nových EU směrnic je povinnost každého výrobce označit každý kosmetický výrobek, který má trvanlivost delší než 30 měsíců, tzv. piktogramem, což je malý symbol otevřeného kelímku doplněného číslem. Toto číslo udává informaci do kolika měsíců ode dne otevření je nutné jej spotřebovat.

Obsah: 50 g

Instrukce

Jednu třetinu čajové lžičky prášku nasypte do malé misky. Přidejte trochu mléka nebo vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste na tváře, nos, čelo,bradu nebo pouze postižené části pleti. Při nanášení jemně vmasírujte. Nechejte zaschnout a působit nejméně dvacet pět minut. Pak omyjte vodou a osušte ručníkem. U chronického a staršího akné aplikujte dvakrát denně.


Dotazy

zákazník -Dá se s tarikou akné léčit růžovka?

EcceVita - Dobrý den, léčit ne, ale dá se rozhodně zmírnit. MUDr. David Frej

zákazník -Pomůže i na staré jizvičky po akné

EcceVita - Dobrý den, ano, tarika pomůže na jizvičky a flíčky po akné.

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení