Upozornění: V pátek 8.12. je prodejna v Praze otevřena od 8:00 do 12:00.

Organický neodstředěný třtinový cukr 500 g

Organický neodstředěný třtinový cukr je vyrobený tradičními metodami bez separace melasy se zachováním přirozeného obsahu minerálů a s výjimečnou ovocnou chutí.

Skladem (>50 ks)
Kód: 304
Značka: ORGANIC-INDIA
84 Kč / ks 73 Kč bez DPH
Certifikované bylinné produkty
100% BIO
Certifikované bylinné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 2000Kč
Ecce Vita
Ecce Vita
Vlastní receptury
Zásilkovna
Zásilkovna
Vyzvednutí na výdejně

BIO Jaggery  je tradiční neodstředěný třtinový cukr konzumovaný hlavně v oblastech Indie a Afriky.

Jaggery je koncentrovaný produkt z organické třtinové šťávy bez separace melasy a krystalů, vyráběný podle tradičních metod, bez použití chemických látek, umělých barviv nebo jiných přídavných látek. Zachovává si tak přirozený obsah minerálů jako draslík, fosfor, hořčík, železo a vápník, což přispívá k jeho výjimečné ovocné chuti i přirozené barvě hnědých odstínů. 

Jaggery je skvělou přírodní alternativou sladké chuti. Je vhodný pro přípravu všech jídel i nápojů.

Obsah: 500 g

Instrukce

Upozornění: Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení

Organický třtinový cukr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

Již více než 10 let spojuje společnost Ecce Vita a Organic India velké přátelství.

Zajímá Vás PROČ?

Je nám blízká filozofie této společnosti a dnes už je v našich vztazích mnohem víc, než jen obchodní spolupráce. Je tam přátelství a respekt k poslání, které Organic India naplňuje a kterého můžeme být společně s Vámi součástí.

V srdci Organic India je závazek být živým ztělesněním lásky a vědomí v akci. Spolupracuje s tisíci malých rodinných farmářů v Indii na obdělávání desítek tisíc akrů udržitelné organické zemědělské půdy. Všechny produkty ORGANIC INDIA podporují zdraví a "True Wellness" a jsou vyráběny s láskyplnou péčí.

Každý produkt je jedním článkem v řetězci propojení mezi matkou přírodou, místnímii farmáři a Vámi.

Volbou ORGANIC INDIA dokončíte tento řetězec, aktivně se zapojíte do poslání vytvořit udržitelné prostředí, pomůžete poskytnou vzdělání a důstojný život místním farmářům. Všichni  farmáři  jsou vzdělaní v organických a biodynamických zemědělských postupech.

Organic India zaplatí veškeré poplatky spojené se získáním potřebných bio certifikací a následně sklizené plodiny a bylinky vykupuje za prémiovou tržní cenu. Zemědělci  střídají na svých pozemcích mezi pěstováním plodin  pro Organic Inda  a potravinářskými plodinami pro sebe. To znamená, že farmářské rodiny jsou podporovány udržitelným příjmem při současném zlepšování a ochraně vlastního zdraví a přírodního prostředí. Díky tomuto proces  přináší zákazníkům po celém světě vše, co na Indii miluje.

Organic India je v  současné době  jednou z mála bylinářských společností v Indii, které získaly certifikáty HACCP, GMP, ISO 9001-2015 a Kosher. Má ekologické certifikace od Control Union a SGS podle USDA, EU a NPOP Organic Standards. Od uchovávání semen po setí, od pěstování po sklizeň, od zpracování po výrobu přes prodej a marketing, každý krok na cestě je svědectvím jejího závazku k integritě a odpovědnosti za holistické zajišťování kvality.

Pokud máte zájem o prodej produktů Organic India, přihlaste se k velkoobchodní spolupráci. Přihlášení najdete buď ve spodní patičce (Velkoobchodní spolupráce), nebo ikonka přihlášení v horní liště našeho e-shopu.