Pozor důležitá zpráva Více

Metabolismus lipidů, funkce jater, adaptogen.

Chebule srdčitá, známá jako Guduchi má antioxidační a adaptogenní působení, podporuje imunitu, funkce jater a metabolismus lipidů.Má pozitivní vliv na duševní a kognitivní funkce.

Skladem (>50 ks)
Kód: 136
Značka: ORGANIC-INDIA
239 Kč / ks 208 Kč bez DPH
Certifikované bylinné produkty
100% BIO
Certifikované bylinné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 1500Kč
Ecce Vita
Ecce Vita
Vlastní receptury
Zásilkovna
Zásilkovna
Vyzvednutí na výdejně

Chebule srdčitá je popínavá bylina z tropických oblastí Indie, která působí na metabolismus tuků a podporuje normální funkce jater, imunitu a normální stav kloubů.

Patří mezi adaptogenní rostliny, což jsou rostliny, které pomáhají udžovat odolnost vůči stresu.
Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Užívejte dvě kapsle jednou až dvakrát denně společně s jídlem. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné i pro vegany.

Složení

Složení: 1 rostlinná   kapsle (400 mg) obsahuje: certifikované organické byliny:

Organická Tinospora cordifolia (Chebule srdčitá), kořen 400 mg

 HPMC rostlinná kapsle

Dotazy

zákazník -Dobry den, poradte mi prosim, co vybrat za produkt pro klasickou jarni ocistu. Dekuji

EcceVita - Dobrý den, na ocistu lze doporucit Helmstop, LIver Plus a nasledne Triphala kura 80 dnu. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi Amritou a Liver plus. Resp.shanim vhodny přípravek pro matku, 60let, trpící silnými migrenami, 2-3tydne, kdysi začaly po užívání antikoncepce, bere léky na tlak, je netrpeliva, vznetliva, trpí plísní na nehtech na nohách. Přikládám to nerovnováze mezi játry a žlučníkem, tedy posílit jin jater. Budu rada za vaše rady a tipy. Děkuji.

EcceVita - Dobrý den, Liver Plus obsahuje Amritu a je komplexnejsi v ucincich na jatra a zlucnik, Amrita vice na imunitu, cukrovku a jatra. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vaše produkty ovlivňují HA, konkrétněji, zda je možné, že by mi snížily účinky antikoncepce. Děkuji za zpětnou vazbu a přeji hezký den.

EcceVita - Nemáme informace o tom, že by tomu tak u přípravků bylo. dr. David Frej

zákazník -Je AMRITA proti cukrovce?

EcceVita - Ano, zlepšuje stav u cukrovky. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, potřebovala bych produkt na vysoký cholesterol a tuky, ale bohužel nespolknu kapsli. Je možné kapsle vysypat a zamíchat do vody a vypít? Děkuji

EcceVita - Lze užívat Ankak, a WT Balance, kapsle lze vysypat a zamíchat do vody, medu apod.. dr. David Frej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

Již více než 10 let spojuje společnost Ecce vita a Organic India velké přátelství.

Zajímá Vás PROČ?

Je nám blízka filozofie této společnosti a dnes už je v našich vztazích mnohem víc, než jen obchodní spolupráce. Je tam přátelství a respekt k poslání, které Organic India naplňuje a kterého můžeme být společně s Vámi součástí.

V srdci Organic India je závazek být živým ztělesněním lásky a vědomí v akci. Spolupracuje s tisíci malých rodinných farmářů v Indii na obdělávání desítek tisíc akrů udržitelné organické zemědělské půdy. Všechny produkty ORGANIC INDIA podporují zdraví a "True Wellness" a jsou vyráběny s láskyplnou péčí.

Každý produkt je jedním článkem v řetězci propojení mezi matkou přírodou, místnímii farmáři a Vámi.

Volbou ORGANIC INDIA dokončíte tento řetězec, aktivně se zapojíte do poslání vytvořit udržitelné prostředí, pomůžete poskytnou vzdělání a důstojný život místním farmářům. Všichni  farmáři  jsou vzdělaní v organických a biodynamických zemědělských postupech.

Organic India zaplatí veškeré poplatky spojené se získáním potřebných bio certifikací a následně sklizené plodiny a bylinky vykupuje za prémiovou tržní cenu. Zemědělci  střídají na svých pozemcích mezi pěstováním plodin  pro Organic Inda  a potravinářskými plodinami pro sebe. To znamená, že farmářské rodiny jsou podporovány udržitelným příjmem při současném zlepšování a ochraně vlastního zdraví a přírodního prostředí. Díky tomuto proces  přináší zákazníkům po celém světě vše, co na Indii miluje.

Oranic India je v  současné době  jednou z mála bylinářských společností v Indii, které získaly certifikáty HACCP, GMP, ISO 9001-2015 a Kosher. Má ekologické certifikace od Control Union a SGS podle USDA, EU a NPOP Organic Standards. Od uchovávání semen po setí, od pěstování po sklizeň, od zpracování po výrobu přes prodej a marketing, každý krok na cestě je svědectvím jejího závazku k integritě a odpovědnosti za holistické zajišťování kvality.

Pokud máte zájem o prodej produktů Organic India, přihlaste se k velkoobchodní spolupráci. Přihlášení najdete buď ve spodní patičce (Velkoobchodní spolupráce), nebo ikonka přihlášení v horní liště našeho e-shopu.