Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Probiomix - doba spotřeby 31.7.2024

Aktivní probiotické bakterie s prebiotiky - 10 kmenů, 30 mld bakterií

Ecce Vita® Probiomix je originální a komplexní směs obsahující aktivní probiotické bakterie s prebiotiky FOS a inulinem pro podporu normální funkce střev.

Jedna kapsle obsahuje 30 miliard aktivních probiotických bakterií a společně s prebiotikami FOS a inulinem tvoří komplexní skladbu prospěšných mikroorganismů a prebiotické vlákniny. Prebiotické a probiotické kultury jsou  v odolných kapslích, které odolávají agresivním žaludečním kyselinám a rozpouští se až  ve střevech.

                         (Z důvodu nutnosti dodržení specifických podmínek pro přepravu a skladování je expedice možná pouze pondělí – středa. V kamenné prodejně si Probiomix můžete vyzvednout osobně : pondělí - pátek. Tento produkt nezasíláme na dobírku.

V letních měsících doporučujeme expedici s **chladící destičkou,** kterou si můžete doobjednat v souvisejících produktech. Chladící destička je doporučena k udržení kvality produktu. V případě nákupu více kusů produktu, stačí 1 chladící destička na dva produkty): 

 

Dostupné pouze na prodejně (4 ks)
Kód: 120
Značka: Ecce Vita®
830 Kč / ks 741 Kč bez DPH
Kategorie: Probiotika a prebiotika
Hmotnost: 0.036 kg
Pro koho: Muž, Žena, Dítě, Senior, Těhotné a kojící, Bez lepku, Bez gmo, Bez soji, Doplněk stravy
zdravi-1: /zdravi/posileni-strev-s-ecce-vita/
zdravi-2: /zdravi/streva---nas-druhy-mozek/
zdravi-3: /zdravi/rozhovor--jak-na-zdrava-streva/
Certifikované bylinné produkty
100% BIO
Certifikované bylinné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 2000Kč
Ecce Vita
Ecce Vita
Vlastní receptury
Zásilkovna
Zásilkovna
Vyzvednutí na výdejně

Ecce Vita® Probiomix obsahuje 10 kmenů aktivní probiotických bakterií s obsahem 30 miliard těchto živých kultur v jedné dávce, včetně prebiotik (rostlinné vlákniny)  FOS a inulinu. Kapsle jsou enterosolventní, prochází žaludkem bez vlivu na jeho sliznici a rozpouští se až ve střevě.

Co jsou probiotické bakterie?

Aktivní probiotické bakterie se přirozeně vyskytují v gastrointes¬tinálním traktu. Podílejí se na ochraně a regulaci zažívacího traktu a imunitního systému. Kmeny Lactobacillus se vyskytují přirozeně v tenkém střevě, močovém a pohlavním systému. Kmeny Bifidobacterium tvoří většinu zdravých bakterií v tlustém střevě. Půdní bakterie (SBO, v angličtině soil-based organisms) jsou probiotické mikroorganismy, nacházející se v půdě. Z těchto druhů jsou zastoupené druhy Bacillus coagulans a Bacillus subtilis, Streptococcus thermophilis.

Probiotika obsažená v Probiomixu mají několik zdravotních tvrzení, která jsou schválena Evropskou komisí:

  • Bifidobacterium lactis: "Přispívá k udržení normální funkce střevní mikroflóry" (EFSA ID 2707).
  • Lactobacillus plantarum: "Podporuje zdraví střevní sliznice" (EFSA ID 2789).
  • Bacillus subtilis: "Podporuje imunitní systém" (EFSA ID 2790).

Co jsou prebiotika?

Prebiotika jsou nestravitelné složky potravin, které podporují růst a aktivitu prospěšných bakterií ve střevech. V Probiomixu jsou obsažené následující prebiotika:

  • Inulín: Inulín je vláknina, která podporuje růst bifidobakterií a zlepšuje zdraví střev. V Probiomixu je použitý inulin z čekanky. 
  • FOS (fruktooligosacharidy): FOS jsou krátké řetězce fruktózy, které podporují růst prospěšných bakterií, jako jsou bifidobakterie a laktobacily. 

Proč je střevní mikrobiom pro nás důležitý?

Střevní mikrobiom je složitý ekosystém mikroorganismů, které žijí v lidském gastrointestinálním traktu. Tento ekosystém zahrnuje triliony bakterií, virů, hub a dalších mikroorganismů. Největší část těchto mikroorganismů se nachází v tlustém střevě, kde tvoří komplexní a dynamickou komunitu, která je nezbytná pro udržení zdraví člověka. 

 

V jakých oblastech je pro nás mikrobiom prospěšný?

  • Trávení a vstřebávání živin: Mikrobiom pomáhá rozkládat potraviny, které člověk nedokáže trávit sám, a umožňuje vstřebávání důležitých živin.
  • Imunitní systém: Mikrobiom podporuje imunitní systém tím, že zabraňuje růstu patogenních mikroorganismů a podporuje vývoj a funkci imunitních buněk.
  • Metabolické funkce: Mikrobiom ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů.
  • Psychické zdraví: Existuje stále více důkazů o tom, že mikrobiom ovlivňuje psychické zdraví prostřednictvím osy střevo-mozek, což může mít vliv na náladu a kognitivní funkce.Kapsle je vyrobena z přírodní celulózy a je enterosolventní (odolná vůči působením žaludečních kyselin).

 

(Z důvodu nutnosti dodržení specifických podmínek pro přepravu a skladování je expedice možná pouze pondělí – středa. V kamenné prodejně si Probiomix může vyzvednou osobně : pondělí - pátek.

V letních měsících doporučujeme expedici s **chladící destičkou,** kterou si můžete doobjednat v souvisejících produktech. Chladící destička je doporučena k udržení kvality produktu. V případě nákupu více kusů produktu, stačí 1 chladící destička na dva produkty). 

Instrukce

Probiomix uchovávejte na chladném a temném místě, nejlépe v lednici při optimální teplotě 5 °C stupňů.

Doporučené dávkování je jedna tableta ráno na lačný žaludek, zapít vodou, cca 30 minut před jídlem.

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Při kúře na podporu trávení vhodné kombinovat s Gut protect, Digest plus.

Při kúře na očistu střev je vhodné kombinovat s Gut protect a Helm stop. Obsah balení: 30 enterosolventních kapslí

Složení

Bifidobacterium  lactis, Lactobacillus plantarum, Bacillus subtilis, Bifidobacterium longum, Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii, inulín, FOS

Dotazy

zákazník -Jsem onkologická pacientka, prosím o informace, zda Probiomix nebude v kontraindikaci s protinádorovou léčbou (karcinom prsu) .Děkuji za odpověď

EcceVita - Dobrý den, probiomix lze užívat. dr. David Frej.

zákazník -Dobry den, prosim Vas, moze tento produkt uzivat aj 2 rocne dieta s chronickou zápchou? Ak ano, ake davkovanie zvolit?

EcceVita - Dobrý den, probiomix není určen pro malé děti. dr. David Frej

zákazník -Jak dlouho - kolik balení - se má Probiomix užívat?

EcceVita - Dobrý den, alespoň 3 balení. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den je Probiomix vhodný i pro 85 leté lidi ? Děkuji pěkně

EcceVita - Dobrý den, ano, samozřejmě. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, je vhodné užívat probiomix v těhotenství?

EcceVita - Dobrý den, ano, lze užívat.

zákazník -Dobrý den, je Probiomix vhodný pro 7-leté dítě? Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, ano, je vhodný. Není určeno pro děti do 3 let.

zákazník -Dobrý den, jak dlouho užívat Probiomix po dlouhodobém užívání antibiotik kvůli plicním chlamydiím? Případně co dalšího pro rekonvalescenci (bolesti kloubů, svalů, očí a únava)? Moc děkuji.

EcceVita - Dobrý den. Probiomix se může užívat dlouhodobě. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, Lze probiomix ráno brát s Triphalou na lačno?

EcceVita - Dobrý den. Lepe je uzivat Triphalu vecer a Probiomix rano. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den jsou tyto probiotika vhodně i pro 3 leté dítě? Děkuji

EcceVita - Dobrý den, probiomix není vhodný pro děti do 3 let.

zákazník -Dobrý den, je mi 45 let, pracuji jako učitelka. Často se cítím unavená, začala mne bolet kolena, ale nález na ortopedii jen opotřebení přiměřeně věku. Mám pomalé trávení, zácpy. Nedávno jsem prodělala opakovaný zánět vaječníků. Brala jsem čtvery antibiotika. Prosím o doporučení některých Vašich produktů. Předem děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den. Probiomix + Triphala + kolagen. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, prosím o doporučení čím je nejlepší začít při problémech se zažíváním a pročistěním organismu. Začít nejlépe Fungimunem a aloe vera, poté teprve Helm stop a nakonec Brobiomix ? Přípravek LKV již není ve vaší nabídce, ale nevím, zda jsem napsala správně název ??? Prosím napište i dávkování na silně znečistěný organismus se záněty. Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den. Helmstop, následně Gut Protect + Digest Plus + Triphala, později Probiomix. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mohu z tablety vysypat obsah do vody a dát dítěti vypít ? Děkuji

EcceVita - Dobrý den. u Probiomixu je speciální tableta, která se rozpouští až ve střevech a chrání probiotika před rozpuštěním v žaludku. Obsah kapsle tedy není vhodné vysypávat. Ing. Iveta Ječmík Skuherská

zákazník -Dobrý den, můžu Probiomix užívat neustále (několik let) nebo je třeba po nějaké době vysadit, popř. užívat jen obden ap.?

EcceVita - Ano, lze užívat dlouhodobě, případně střídat po čase s jinými probiotiky. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat zda je možné užívat Probiomix v době kojení? A dále kdy bude zboží opět dostupné? Děkuji.

EcceVita - Ano, probiomix můžete užívat. Na e-shopu bude dostupný nejspíše kolem 15. března, na prodejně v Praze je možné ho zakoupit i teď (pondělí až pátek od 8 do 16 hodin). Zdraví Ecce Vita

zákazník -Dobrý den, jsou tato probiotika vhodná pro léčbu propustného střeva v kombinaci s l glutaminem a kolagenem? Děkuji za odpověď

EcceVita - Ano, pokud není stav provázen nadýmáním, plynatostí a průjmy. dr. David Frej

zákazník -Dobry den, jsou tato probiotika vhodna i pri intoleranci laktozy? A pokud je uzivam behem kojeni, a mininko ma take probio kapky s vitaminem D, lze to kombinovat nebo je to uz hodne? Dekuji.

EcceVita - Při kojení lze užívat, u intolerance laktózy se uvádí, že probiotika lze užívat. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je vhodné začít užívat probiotika pokud mě dlouhodobě trápí řidší stolice. Mám ji pravidelně jedenkrát denně ráno, bez bolesti nadýmání. Děkuji

EcceVita - Vhodnější je začít s produktem Gut Protect + Bowel Kare, po úpravě stolice pak Probiomix. dr. David Frej

zákazník -Dobry den, Trpim uz asi 5 let zacpou, nyni uz se ani nedostavi nuceni na stolici. Zadne zanety nemam, imunita perfektni, stravu mam prikladnou, jsem vyzivova poradkyne. Spatny spanek. Co by jste na tu zacpu doporucil, vubec se nedostavuje ani nuceni. Dekuji

EcceVita - Lze prozatím zkusit Probiomix + Triphala + Aloe vera 2 lžíce ráno a večer. dr. David Frej

zákazník -Dobry den, muze se probiomix uzivat kdyz beru antidepresiva? Dekuji

EcceVita - Ano, není problém užívat. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den,prosím o doporučení jak nejlépe užívat/kdy,kolik a v jakém čase/Probiomix u mé mnoholeté velké chronické zácpy. Moc děkuji.

EcceVita - Ideální je podle návodu, 1-2 kapsle nalačno 30 min před snídaní. dr. David Frej

zákazník -Jak dlouho v kuse doporučujete užívat Probiomix? Jak dlouha by mela byt „kůra“ aby davala smysl? 1 měsíc? 2 nebo víc? Jak vlastne poznam ze Probiomix zabral…co se změní? Děkuji.

EcceVita - Probiotika se mohou užívat dlouhodobě. Délka kůry může být 6 měsíců i déle, projeví se např. snížením únavy, pravidelnou stolici atd. Minimálně užívejte 3 měsíce. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je vhodné užívat probiotika a současně (v jinou denní dobu) psyllium s glukomannanem. Pro jarní očistu a postupné hubnutí par kilo navíc. Děkuji.

EcceVita - Ano lze, ale psyllium není určeno, na rozdíl od probiotik, k dlouhodobému užívání. dr. David Frej

zákazník -Dobrý deň, môžem užívať Probiomix ak mám stav sprevádzaný nadúvaním, plynatosťou a zápchou a pocit ťažkosti v bruchu. Užívala som mesiac Gut Protect + Digest Plus a potom Alove Vera ale stav naďalej pretrváva. Ďakujem

EcceVita - V uvedeném případě není Probiomix vhodný, až se upraví trávicí obtíže. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, prosím o doporučení. Diagnóza - 3 roky ulcerózní kolitida, po celou dobu mírně zvýšené jaterní testy + trpím na vnitřní hemeroidy. Děkuji za doporučení.

EcceVita - Vhodné produkty jsou Gut Protect, Bowel Kare + Liver Plus. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné produkt užívat dlouhodobě či pouze jako měsíční kúru? Předem moc děkuji za odpověď.

EcceVita - Probiotika se mohou užívat dlouhodobě. Délka kůry může byt 6 měsíců i déle, projeví se např. snížením únavy, pravidelnou stolici atd. Minimálně doporučujeme užívat 3 měsíce.

zákazník -Dobrý den, pořídila jsem si tyto probiotika a aloe vera, do toho už beru delší dobu vitamin C, co se má brát nalačno. Je v pořádku vše užívat dohromady? Děkuji!

EcceVita - Lépe je užívat Probiomix ráno nalačno, vit C např. dopoledne nebo odpoledne a Aloe vera těsně před snídaní a/či večeří. dr. David Frej

zákazník -Dobry den, probiotika byla doporucena pro otce (54 let), ktery ma drazdivy tracnik, caste prujmy.. Je mozne, ze se mu pri uzivani probiotik prujmy jeste zhorsily? Bere je asi tyden.. Dekuji za odpoved.

EcceVita - Ano je možné, že došlo ke zhoršení, u dráždivého tračníku nemusí být probiotika s probiotiky vhodné. dr. David Frej

zákazník -hezký den, nedopátral jsem se, jakého původu je kapsle probiotik, zda jde o želatinu nebo je rostlinného původu a jsou tedy vhodné i pro etické vegany?děkuji za odpověď.

EcceVita - Kapsle Probiomixu jsou z rostlinné celulózy. Ecce Vita

zákazník -Dobrý den, lékařka mi naordinovala antibiotika, která mám užívat 30 dní. Co byste prosím doporučil pro podporu střevního mikrobiomu? Má smysl užívat probiotika při současné atb léčbě? Ráda bych prošla antibiotickou léčbou s co nejmenší újmou. Moc děkuji.

EcceVita - Probiotika jako Probiomix má smyl užívat ihned po antib., zejména ale dlouhodobě řádově v měsících. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, prosím o radu. Dříve jsem měla hyperfunkci štítné žlazy, nyní bez medikace. Ale protilátky stále zvýšené. Snažím se vysadit prozánětlivé potraviny (lepek, kofein, cukr...), občas mě bolí žaludek. Chtěla bych užívat některý z vašich přípravků (Probiomix, Gut Protect nebo Digest plus). Ale nevím čím začít? Děkuji.

EcceVita - Nejvhodnější bude začít s GUt protect + Digest Plus. dr. David Frej

zákazník -dobrý den, Probiomix beru bez přerušení již více než dva roky, pomohl mi v zastavení střevního zánětu-divertikulitidního původu ale nevím, jestli bych užívání neměla na čas přerušit? trochu mě střeva pobolívají ale zánět se doposud naplno nerozjel jako dříve každé léto...je to bezpečné takto dlouhodobě užívat?

EcceVita - Ano probiotika lze užívat dlouhodobě, někdy je vhodné je na chvíli změnit či vystřídat. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den pane doktore, je pravda, že dlouhodobým užíváním probiotik se může zlepšit cukrovka ? Příteli, byla právě zjištěna a přemýšlíme nad užíváním Probiomixu. Prosím, co by jste mu doporučil, naměřeno 17,4 jednotek. Děkuji

EcceVita - Mikrobiom zcela jistě má vliv na cukrovku a hladinu krevního cukru, Probiomix a též Diakare je vhodný. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, dostala jsem antibiotika na 3 týdny pro podezření na boreliozu a chtěla jsem se zeptat jestli můžu užívat probiotika zároveň a léky. Popř. co dalšího užívat buď během nebo po užívání léku aby mé střeva nejméňe trpěla. Děkuji za odpověď

EcceVita - Probiotika užívejte a za několik hodin po atb, ale lépe vyčkat se skončením antibiotik. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, můžu užívat přípravek při kojení? Předem děkuji za odpověď.

EcceVita - Ano, lze užívat při kojení. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, jaká je trvanlivost produktu? Je možné zakoupit rovnou tříměsíční kůru a skladovat v chladničce? Jsou tato probiotika vhodná při antibiotické léčbě? Děkuji.

EcceVita - Nejlépe začít po skončení antibiotik. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mám dlouhodobě problém s akné a tak jsem vyhledala výživovou poradkyni. Změřila mě a našla, že mám málo vitamínu B, D a po antibiotikách, které jsem měla o Vánocích (3denní) na zánět močového měchýře mi řekla, že bych si měla koupit probiotika v nejvyšší kvalitě. Již delší dobu pokukuji po Vaši značce a v recenzích jste mi vyšli jako nejlepší z probiotik. Myslíte si, že je vhodný jiný produkt nebo se poohlédnout dříve po Vašem produktu? Potřebuji dát dohromady funkci střev.. mám dle měření u poradkyně hodně snížené hodnoty. Děkuji Vám za radu.

EcceVita - Probiotika nejsou elixír na všechny obtíže, často je třeba řešit dubiózu a střevní propustnost a tam vhodné často nejsou. Pokud probiotika, pak mají obsahovat nejméně 20-30 miliard na dávku, Probiomix obsahuje navíc účinné pudní bakterie. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, jaké přípravky užívat v případě úporného nadýmání a tíhy v břiše.

EcceVita - Vhodný je Gut protect a Digest Plus + Triphala 3 kapsle na noc. dr. David Frej

zákazník -Dobry den, jak je vhodne uzivat Probiomix, kdyz rano na lacno musim brat lek na stitnou zlazu? Je treba mozne behem dne s nejakym casovym rozestupem mezi jidly? Dekuji

EcceVita - Lze brát Probiomix s 20min odstupem od léku či snídaně, musí byt nejdříve po 4h od posledního jídla. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat zda probiotika od Vás jsou vhodná na dráždivý tračník? Přijde mi, že po 3 dni chodím častěji na toaletu, ale nemám průjem. Děkuji

EcceVita - Ano, pokud se jedná o dráždivý tračník bez průjmu. Mudr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co byste doporučili užívat za probiotika, žaludek, jako prevence před dovolenou do Egypta. Pro dospělého člověka a 2 děti (17 a 14 let). Děkuji za zprávu.

EcceVita - Lze doporučit Probiomix pro všechny, 1 ráno nalačno. Mudr. David Frej

zákazník -Dobrý den, jsou tato probiotika vhodná při histaminové intoleranci? Děkuji za odpověď

EcceVita - Některé kmeny v probioticích vč. Probiomixu mohou HIT zhoršovat. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu. Nyní dokončuji 2 měsíční kúru Gut Protect a ráda bych poté nasadila Probio mix. Jsou kmeny bakterií obsažené v mix vhodné i pro lupenkáře s HIT? předem Vám děkuji za odpověď

EcceVita - Bohužel, některé kmeny v Probiomixu mohou být pro HIT nevhodné. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda je možné užívat Probiomix i večer před spaním na lačný žaludek? Maminka ráno nalačno dlouhodobě užívá spoustu jiných, lékařem předepsaných léků, a jejich načasování užívání je poměrně komplikované. Děkuji za odpověď.

EcceVita - Ano i tento způsob užívání je možný, pokud je alespoň 3-4h nalačno. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, zakoupila jsem cca před měsícem probiotika Probiomix. Mají se brát na lačno. Beru i vitamíny a železo, obojí se má také brát na lačno. Můžete mi, prosím, poradit, zda je vhodné brát po ránu na lačno všechny tři doplňky stravy naráz? Nebude to kontraproduktivní? Krásný den.

EcceVita - Ideálně je brát Probiomix samostatně ráno nalačno, a ostatní přípravky pak nalačno například před obědem, či večeří. dr. David Frej

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RW Avatar autora | 17.5.2024
Velmi- objednavam opakovane.
5
P Avatar autora | 6.3.2024
velká spokojenost
5
PM Avatar autora | 7.12.2023
maximál spokojenost, není nic lepšího...
5
DD Avatar autora | 8.11.2023
Spokojená velmi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ecce Vita® je česká společnost, která vznikla v roce 1999 a jako jedna z prvních v České republice zaměřila svoje aktivity na přírodní preventivní péči o tělo i duši.

Pod vedením Ing. Ivety Ječmík Skuherské, výživové poradkyně, absolventky Školy klinické naturopatie a Dr. Davida Freje, lékaře se zaměřením na celostní funkční medicínu, autora řady knih o zdraví, vyrábí Ecce Vita doplňky stravy a bylinné směsi podle vlastních, originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost. V roce 2019 uvedla Ecce Vita na trh kúru na harmonizaci funkcí trávicího traktu, která je první ze speciální řady „Ecce Vita Pro“. Tato řada obsahuje kombinaci bylin a dalších aktivních ingrediencí, garantuje vysokou kvalitu a vstřebatelnost. V rám­ci této řady „Pro“ spolupracuje na vývoji receptur i diplomovaná naturopatka Kateřina Boesenberg, ND.
 V roce 2019 Ecce Vita představila kompletní řadu bylinných směsí, kde používáme převážně české a západní byliny. Směsi jsou vyrobeny podle originálních receptur a pokrývají problematiku od pročištění, podpory trávení a orgánů, ženskou problematiku, anti-aging, podporu imunity, dýchacího ústrojí, hormonální nerovnováhu, ale i stavy depresí a poruch spánku. Velkým milníkem byla rovněž první kosmetická řada čistě přírodních krémů s vybranými "cosmos ingriediencemi.
Jíž víc než 10 let zastupujeme na českém trhu značku Organic India. Více informací  najdete v sekci O NÁS.
 
Pokud máte zájem o prodej našich produktů, přihlaste se k velkoobchodní spolupráci. Přihlášení najdete buď ve spodní patičce (Velkoobchodní spolupráce), nebo ikonka přihlášení v horní liště našeho e-shopu.