Pozor důležitá zpráva Více

Triphala bio 60 kapslí

Podpora detoxikace a vylučování. Triphala je celosvětově známá a tisíce let stará ájurvédská kombinace tří ovocných plodů Amalaki, Haritaki a Bibhitaki, které napomáhají vylučování, činnosti jater a normální činnosti gastrointestinálního traktu.

Skladem (>50 ks)
Kód: 125B
Značka: ORGANIC-INDIA
363 Kč / ks 316 Kč bez DPH
Certifikované bylinné produkty
100% BIO
Certifikované bylinné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 1500Kč
Ecce Vita
Ecce Vita
Vlastní receptury
Zásilkovna
Zásilkovna
Vyzvednutí na výdejně

Triphala je velmi stará ájruvédská kombinace tří ovocných plodů. Používá se tisíciletí pro podporu očisty střevního traktu, je k tělu šetrná, muže se používat i dlouhodobě.

Emblika officinalis (emblika lékařská) známá jako Amalaki podporuje imunitní systém a normální trávení.

Terminalia chebula (vrcholák tříslovinný) známý jako Haritaki podporuje:
- Normální činnost kardiovaskulárního systému – normální hladina cholesterolu v krvi
- Normální trávení & normální činnost gastrointestinálního traktu, vylučování
- Normální činnost jater
- Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
- Nervový systém, smysly, mysl & hlava & stres
- Normální funkce reprodukčního systému
- Normální funkce dýchacího systému
- Normální stav pokožky
- Normální funkce močových cest & metabolismus glukózy

Terminalia belerica (vrcholák myrobalánový) je známý jako Bibhitaki.

Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Triphalu lze užívat i celý rok. Při dlouhodobém užívání: 1 kapsle večer nebo ráno na lačný žaludek. Pokud si přejete podstoupit osmdesáti denní kůrů na podporu vylučování, máme pro vás balení s obsahem 250 tablet za zvýhodněnou cenu. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné i pro vegany.

Složení

Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)

Dotazy

zákazník -Hezký den, můžete mi prosím poradit, ráda bych detoxikaci organismu, váhám mezi kapslemi a čajem Triphaly, čaj se používá jako doplněk ke kapslím nebo se může brát jedno nebo druhé, užívání se doporučuje večer v případě 80 denní kůry? Děkuji Vám!

EcceVita - Čaj Triphala má nepříjemnou chuť, 1 lžíčka před spaním do teplé vody, nebo 3 kapsle před spaním. Vhodná je kombinace např s Lymfodetoxem a čajem Čisté tělo. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den , prosím můžu současně užívat triphalu a aswanghandu, je to vhodná kombinace na únavu , stres mám náročnou práci , děkuji

EcceVita - Lze tuto kombinaci užívat případně přidat Brahmi. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych tento produkt zakoupit pro jinou osobu, která trpí ulcerozní kolitidou, je tento produkt pro ni vhodný? Případně jaký jiný byste mi doporučili? Děkuji předem.

EcceVita - Vhodnější je Gut Protect + Bowel Kare. dr. David Frej

zákazník -Dobrý deň, pán doktor, rada by v zimnom období zvolila nejakú kúru na posilnenie organizmu a zlepšenie trávenia. Liečila som sa na reflux a problémy so žalúdkom. Posledné vyšetrenie u gastroenterológa dopadlo v poriadku. Avšak pretrvávajú dlhodobé problémy s vyprázdňovaním, bolesť a svědění konečníka, občas krv po vyprázdnení. Užívam lieky na posilnenie žíl a cien. Čo by ste mi doporučil na trávenie okrem Probiotik, ako to kombinovať? Ďakujem za odpoveď.

EcceVita - Vhodná je Triphala 3 kapsle před spaním, a Anti-acid 3x1 kapsle s jídlem. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem: Je možné užívat kapsle Triphalu a psyllium zároveň? Je důležité užívat psyllium s odstupem ? Děkuji!

EcceVita - Triphalu užívejte 3 kapsle před spaním, Psyllium ráno, ale Psyllium není určeno k dlouhodobému užívání. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné kombinovat Triphalu a Mumio. Děkuji.

EcceVita - Ano, Triphalu a Mumio lze kombinovat. Triphala se dá užívat dvěma způsoby, záleží na tom, co užíváním chcete podpořit. Na detox lze užívat 3 kapsle před spaním nalačno. Mumio užívejte jednu kapsli jednou denně společně s jídlem a zapijte vodou.

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se poradit co by bylo vhodné zařadit po očkování na covid. Momentálně uživám helm stop+gut protect. Děkuji moc

EcceVita - Vhodné je posílení jater (Immunity) + Tulsi čaje. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, doporučil byste Triphalu po prodělaném covidu? Pripadne, prosím, o doporuceni dalších vhodných produktů. Dekuji.

EcceVita - Ano, lze doporucit, spolu s Tulsi čajem a kapslemi + Quercetin. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, lze užívat během kojení? Děkuji

EcceVita - Při kojení není vhodné užívat. Ecce Vita

zákazník -Dobry den, uzivam soucastne triphalu a helm stop. Muzu rano na lacno uzit oboje najednou? Predem dekuji!

EcceVita - Lépe je užívat Triphalu před spaním. Mudr. David Frej

zákazník -Dobrý den, beru vaše probiotika cca 18 dní. Mám problémy s akné, dlouhodobé, proto jsem se rozhodla léčit zevnitř. Jakými bylinami byste ještě doporučili proces čištění kvůli akné podpořit? Triphala, B Skin nebo Šatavari? Pokud kombinací více druhů bylin, jakých? Děkuji za odpověď

EcceVita - Lze užívat B-skin + Bylinný čaj krásná pleť. Mudr. David Frej

zákazník -Dobrý den , ráda bych se zeptala, zda na pročištění organismu stačí Tripala tabletky nebo přidat ještě něco jiného, byla jsem hospitalizovaná pro podezření na slabou mrtvičku, po covidu tachykardie, vysoký tlak.

EcceVita - K Triphale je vhodné přidat C komplex + HT Kare. Mudr. David Frej

zákazník -Dobrý den, v poslední době trpím na vyprazdňování v podobě čistého hlenu. Může se to přisuzovat užívání Triphale? Koneckonců skutečně jsem se s tím setkala až když jsem začala s užíváním.. řekněme po týdnu. Děkuji za informaci.

EcceVita - Triphala působí na tlusté střevo, je možné že způsobuje přítomnost hlenu. Asi bych doporučil nyní vynechat. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, doporučil by jste mi prosím něco přírodního na snížení cholesterolu. Děkuji

EcceVita - Snižování cholesterolu bez zjištění příčiny a kompletního rozboru lipidů není žádoucí pro organismus. Z přírodních produktů je to Liver Plus a Ankak. dr. David Frej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

Již více než 10 let spojuje společnost Ecce vita a Organic India velké přátelství.

Zajímá Vás PROČ?

Je nám blízka filozofie této společnosti a dnes už je v našich vztazích mnohem víc, než jen obchodní spolupráce. Je tam přátelství a respekt k poslání, které Organic India naplňuje a kterého můžeme být společně s Vámi součástí.

V srdci Organic India je závazek být živým ztělesněním lásky a vědomí v akci. Spolupracuje s tisíci malých rodinných farmářů v Indii na obdělávání desítek tisíc akrů udržitelné organické zemědělské půdy. Všechny produkty ORGANIC INDIA podporují zdraví a "True Wellness" a jsou vyráběny s láskyplnou péčí.

Každý produkt je jedním článkem v řetězci propojení mezi matkou přírodou, místnímii farmáři a Vámi.

Volbou ORGANIC INDIA dokončíte tento řetězec, aktivně se zapojíte do poslání vytvořit udržitelné prostředí, pomůžete poskytnou vzdělání a důstojný život místním farmářům. Všichni  farmáři  jsou vzdělaní v organických a biodynamických zemědělských postupech.

Organic India zaplatí veškeré poplatky spojené se získáním potřebných bio certifikací a následně sklizené plodiny a bylinky vykupuje za prémiovou tržní cenu. Zemědělci  střídají na svých pozemcích mezi pěstováním plodin  pro Organic Inda  a potravinářskými plodinami pro sebe. To znamená, že farmářské rodiny jsou podporovány udržitelným příjmem při současném zlepšování a ochraně vlastního zdraví a přírodního prostředí. Díky tomuto proces  přináší zákazníkům po celém světě vše, co na Indii miluje.

Oranic India je v  současné době  jednou z mála bylinářských společností v Indii, které získaly certifikáty HACCP, GMP, ISO 9001-2015 a Kosher. Má ekologické certifikace od Control Union a SGS podle USDA, EU a NPOP Organic Standards. Od uchovávání semen po setí, od pěstování po sklizeň, od zpracování po výrobu přes prodej a marketing, každý krok na cestě je svědectvím jejího závazku k integritě a odpovědnosti za holistické zajišťování kvality.

Pokud máte zájem o prodej produktů Organic India, přihlaste se k velkoobchodní spolupráci. Přihlášení najdete buď ve spodní patičce (Velkoobchodní spolupráce), nebo ikonka přihlášení v horní liště našeho e-shopu.