Pozor důležitá zpráva Více

Flexibility Bio

Směs bylin pro podporu kloubů, svalového bonusu a výdrže. Oblíbená směs Flexibility obsahuje sušené organické byliny šáchor hlíznatý oddenek, vitánii snodárnou,  chebuli srdčitou a bazalku posvátnou, které podporují normální stav kloubů a svalový tonus. 

Skladem (>50 ks)
Kód: 107
Značka: ORGANIC-INDIA
320 Kč / ks 278 Kč bez DPH
Certifikované bylinné produkty
100% BIO
Certifikované bylinné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 1500Kč
Ecce Vita
Ecce Vita
Vlastní receptury
Zásilkovna
Zásilkovna
Vyzvednutí na výdejně

Tato směs ájruvédských bylin pod názvem Flexibility je velmi oblíbená zejména pro podporu hybnosti kloubů a pohybového aparátu.

 

Whitania somnifera (vitánie snodárná) chrání před stresem ,podporuje energii a vitalitu, svalový tonus a výdrž.


Tinospora cordifolia (chybuje srdčitá) je antioxidant, má vliv na normální stav kloubů, jater a metabolismus lipidů.


Ocimum sanctum (bazalka posvátná) chrání před stresem, je antioxidant, má pozitivní vliv na vitalitu, stres.

Byliny pochází z certifikovaného organického zemědělství.

Obsah: 60 kapslí z rostlinné celulózy

Instrukce

Užívejte jednu až dvě kapsle dvakrát denně společně s jídlem. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné i pro vegany.

Složení

Šáchor hlíznatý (Cyperus rotundus), Vitánie snodárná (Withania somnifera, Ašvaganda), Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), Bazalka posvátná (Ocimum sanctum)

Dotazy

zákazník -Dobrý den. Má šáchor hlíznatý v produktu Flexibility nějaké vedlejší účinky pro lidi užívající léky na vysoký tlak, dále warfarin, na arytmie srdce, jako palpitace i to opačné?. Děkuji.

EcceVita - Dobrý den, Flexbility se nedoporucuje u brani warfarinu. u palpitaci a krevniho tlaku se interakce neuvadeji. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den,prosím je možno užívat současně Flexibility a Bio tužebník jilmový. Děkuji

EcceVita - Dobrý den, ano, tuto kombinaci běžně používám. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, Během posledních šesti měsíců jsem byla na třech operacích kolene - dvě artroskopie, jedna plastika vazů a kosti s použitím implantátů. Nyní jsem tři týdny po poslední ASK operaci. Koleno je pořád bolestivé, otéká, chci si objednat kolagen, doporučil byste i přípravek Flexibility nebo jiný? Zároveň mám oslabené svaly na operované noze, svalová síla je velmi nízká a tím pádem mám problém s chůzí. Při poslední operaci mi byly odstraňovány srůsty vzniklé při předchozí operaci. Děkuji předem za odpověď.

EcceVita - Dobrý den. Ano Kolagen + Flexibility přip + Tužebník. dr. David Frej

zákazník -Dobry den, chtela jsem se Vas zepata, zda-li toto nove "flexibility" ma stejne slozeni jako melo flexibility predtim? Dekuji

EcceVita - Dobrý den, ano, má stejné složení. Šachor hlíznatý, Withanie spavá, Chebule srdčitá, Bazalka posvátna.

zákazník -Dobrý den, potřebuji poradit prostředek na léčbu DNY, a regeneraci zraku. děkuji

EcceVita - Dobrý den. Liver plus + kagul+ triphala. dr. David Frej

zákazník -Může se flexibility - bio podávat i psům - mám psa s artrozou kloubů, hledám jak bych mu ulevila. Děkuji.

EcceVita - Dobrý den. Ano u zvirat je ale potřeba dávat vyšší dávky, např 2x2 kapsle do jídla. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, ráda bych se zeptala na kombinaci produktů při léčbě revmatologických obtíží - Flexibility, EV Kalcium a případných dalších produktů, např. na pročištění střev, detox nebo jiné produkty, které se vám osvědčily u léčení autoimunních onemocnění. A jak je to s dlouhodobým užíváním. Děkuji

EcceVita - Dobrý den, Kombinace je možná bez obtíží jako EV KaLCIUM, Flexibility a Tužebník ampule. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat na srovnání produktu Flexibility a FlexiMedu. Děkuji.

EcceVita - Flexibility obsahuje šáchor hlíznatý, důležitou bylinu působící protizánětlivě u zánětů kloubů. dr. David Frej

zákazník -Dobrý den, rada bych se zeptala na produkty pro moje prarodiče. Babičku trápí dlouhodobě bolesti zad (dle RTG degenerativní změny páteře), i po lehčí námaze, chůzi. Bere Pradaxu na ředění krve (je několik let po mrtvici). Dědu trápí také záda (v minulosti vyhrezlá ploténka) a také koleno (artroza by dle RTG byt neměla, ale byl to velký fotbalista). Potíže se každým rokem zhoršují, proto moc prosím o doporučení, jaké produkty by mohly užívat, v jaké dávce, zda nejsou v rozporu s léky a jak dlouho by kůra mohla cca trvat. Děkuji mnohokrát.

EcceVita - Lze vyzkoušet nejméně na půl roku Flexibility + EV Kalcium. dr. David Frej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

Již více než 10 let spojuje společnost Ecce vita a Organic India velké přátelství.

Zajímá Vás PROČ?

Je nám blízka filozofie této společnosti a dnes už je v našich vztazích mnohem víc, než jen obchodní spolupráce. Je tam přátelství a respekt k poslání, které Organic India naplňuje a kterého můžeme být společně s Vámi součástí.

V srdci Organic India je závazek být živým ztělesněním lásky a vědomí v akci. Spolupracuje s tisíci malých rodinných farmářů v Indii na obdělávání desítek tisíc akrů udržitelné organické zemědělské půdy. Všechny produkty ORGANIC INDIA podporují zdraví a "True Wellness" a jsou vyráběny s láskyplnou péčí.

Každý produkt je jedním článkem v řetězci propojení mezi matkou přírodou, místnímii farmáři a Vámi.

Volbou ORGANIC INDIA dokončíte tento řetězec, aktivně se zapojíte do poslání vytvořit udržitelné prostředí, pomůžete poskytnou vzdělání a důstojný život místním farmářům. Všichni  farmáři  jsou vzdělaní v organických a biodynamických zemědělských postupech.

Organic India zaplatí veškeré poplatky spojené se získáním potřebných bio certifikací a následně sklizené plodiny a bylinky vykupuje za prémiovou tržní cenu. Zemědělci  střídají na svých pozemcích mezi pěstováním plodin  pro Organic Inda  a potravinářskými plodinami pro sebe. To znamená, že farmářské rodiny jsou podporovány udržitelným příjmem při současném zlepšování a ochraně vlastního zdraví a přírodního prostředí. Díky tomuto proces  přináší zákazníkům po celém světě vše, co na Indii miluje.

Oranic India je v  současné době  jednou z mála bylinářských společností v Indii, které získaly certifikáty HACCP, GMP, ISO 9001-2015 a Kosher. Má ekologické certifikace od Control Union a SGS podle USDA, EU a NPOP Organic Standards. Od uchovávání semen po setí, od pěstování po sklizeň, od zpracování po výrobu přes prodej a marketing, každý krok na cestě je svědectvím jejího závazku k integritě a odpovědnosti za holistické zajišťování kvality.

Pokud máte zájem o prodej produktů Organic India, přihlaste se k velkoobchodní spolupráci. Přihlášení najdete buď ve spodní patičce (Velkoobchodní spolupráce), nebo ikonka přihlášení v horní liště našeho e-shopu.