ev_organic_india_kapsle_tusi.jpg
product

Tulsi (kapsle) - Bio

Cena: 279
Skladem

„Tulsi“ je název pro jednu z nejznámějších ájurvédských bylin bazalku posvátnou (Ocimum sanctum), která podporuje imunitní systém, srdce, vitalitu. Chrání před stresem, má antioxidační účinky.


Chci být informován o akci

tablety vegan Bio"

Dotaz na produkt

Detail

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), známá jako „Tulsi“ nebo "Holy Basilů je známá ájurvédská bylina s výraznou aromatickou a lahodnou chutí.
Podporuje imunitní systém, normální funkce dýchacího systém. Má antioxidační účinky, podporuje vitalitu a chrání před stresem.

Obsah: 60 kapslí z rostlinné celulózy, bio kvalita

Instrukce

Užívejte dvě až tři kapsle dvakrát denně společně s jídlem.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Bazalka pravá (Ocimum basilicum)


Dotazy

zákazník -Dobrý den. Mohu se zeptat,jak užívat kagul a tulsi kapsle?

EcceVita - Dobrý den, Tulsi kapsle užívejte dvě až tři kapsle dvakrát denně po dobu minimálně jednoho měsíce. Kagul užívejte jednu až dvě kapsle jednou až dvakrátdenně společně s jídlem.

zákazník -Dobrý den, užívám Vaše kapsle Tulsi. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho mohu tulsi užívat - po dobu celého roku a pak nějaký čas vynechat nebo stále. Velice děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne.

EcceVita - Dobrý den, lze užívat několik měsíců a pak si dát 2 měsíce přestávku případně střídat s Tulsi čajemi. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mám mírnou hyperfunkci štítné žlázy ( vyšší hodnota T3 ). Mohu užívat Tulsi?

EcceVita - Tulsi nevhodně neovlivňuje štítnou žlázu. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, piji denně asi 3 měsíce dopoledne čaj tulsi a večer tulsi brahmi. Bude mi 70 let a jsem poslední rok hodně unavená s menším sklonem k depresím. (léky neberu, jen vitamíny a minerály). Bylo by vhodné zvýšit tulsí o kapsle? Nebo máte prosím jiné doporučení? Děkuji a přeji hezké dny.

EcceVita - Čaj Tulsi je vhodný, ale je třeba přidat koncentrovanější kapsle např. Memory, Brahmi či Ašvaganda. MUDr. David Frej

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení