ev_kniha_zdrave_strevo.jpg

Kniha – Zdravé střevo

Cena: 422
Skladem

David Frej, Jiří Kuchař Komplexní prevence a terapie trávicích a střevních potíží a onemocnění


Chci být informován o akci


Detail

Mít zdravá střeva je touhou všech lidí. Trávicí proces je komplikovaný a většina jeho dějů se odehrává mimo naši vůli. Péče o trávicí systém však složitá není, jak prozrazuje tato praktická kniha. Přibližuje ho v celém komplexu příčin a důsledků vzniku nemocí a jejich prevence. Uvádí méně známé souvislosti , nabízí nový pohled na střevo jako náš druhý mozek, popisuje orgánové hodiny a jejich význam pro strávné trávení, předkládá teraupeutický vliv přírodních signatur, principy antroposofické nebo biomodulační medicíny a smysl a cíl probiotik, prebiotik symbiotik a psychobiotik. Ukazuje negativní vliv porodu císařským řezem nebo chronického stresu na střevní mikroflóru. Především ale přináší metody, postupy a desítky způsobů přírodní terapie trávicích a střevních potíží a onemocnění, od udržení acidobazické rovnováhy až po očistné klystýry a bylinné kůry. Vedle souvisejících nemocí a potíží, například obezity a revmatismu, věnuje velkou pozornost žaludečním problémům, zácpě, Crohnově nemoci a ulcerózní kolitidě, syndromu propustnému střeva, plísním v gastroenterickém systému, syndromu dráždivého tračníku nebo obávaným rotavirovým dětským průjmům.

Instrukce


Dotazy

zákazník -Dobrý den, rád bych si knihu koupil, je mi 61let, a mám s vyprazdňováním problém, co mi paměť sahá. Myslím, že mám díky tomu i začínající zdravotní problémy. Můj dotaz je, zda bude Vaše kniha pro mě dosti srozumitelná, aspoň tak, aby mi pomohla ke zdravějšímu životu. Je i v elektronické podobě?

EcceVita - Dobrý den, kniha bohužel v elektronické podobě není, je však psaná laicky a srozumitelně.

zákazník -Dobry den, rada by som sa opytala, ake pripravky by ste doporucil na zmiernenie, pripadne liecenie Ulceroznej kolitidy. Obsahuje Vasa knizka i recepty, pripadne je mozne najst niekde aspon ukazky z Vasich knih? Vopred Vam dakujem.

EcceVita - UKÁZKY Z KNIH A OBSAHY NAJDETE NA DAVIDFREJ.CZ a NA KOLITIDU LZE UŽÍVAT BIO NONI. MUDr. David Frej

O dostupnosti produktu Vás informujeme na Váš email:

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení