Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Podcast a video | Jak přírodní cestou podpořit sníženou funkci štítné žlázy

Nový rozhovor o tom jak podpořit funkci štítné žlázy naturopatky Ing. Ivety Ječmík Skuherské s Dr. Davidem Frejem, lékařem funkční medicíny, který má za sebou řadu úspěšných vyléčení snížené funkce štítné žlázy.

Jak přírodní cestou podpořit sníženou funkci štítné žlázy. Přibíráte a nevíte proč? Je Vám pořád zima, vypadávají Vám vlasy, máte lámavé nehty, kde zmizela Vaše krásné pleť, kde se vzala u Vás deprese? Za těmito a spoustou dalších otázek může stát právě snížená funkce štítné žlázy. Ženy trpí problémy se štítnou žlázou 10 x více než muži. Jsme už doživotně odkázaní na užívání hormonů? Právě naopak. Je mnoho oblastí, kde můžete přirozenou a přírodní cestou pomoci svému tělo dosáhnout rovnováhu, snížit zánět a podpořit správnou funkci štítné žlázy. O tom všem se dozvíte při povídání naturopatky Ing. Ivety Ječmík Skuherské s Dr. Davidem Frejem, lékařem funkční medicíny, který má za sebou řadu úspěšných vyléčení snížené funkce štítné žlázy.

Podívejte se na videorozhovor

 

 

 

nebo si rozhovor poslechněte formou podcastu

 

 

 

ev_ivet_blog_kreslici_platno_1.pngDěkujeme že navštěvujete náš blog!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog