Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Vánoční tipy od Ecce Vita

Čím obdarovat na Vánoce vaše blízké? Máme pro vás pár zajímavých nápadů.

 

Vánoce se kvapem blíží. A každý z vás jistě přemýšlí, co koupit své rodině či někomu blízkému pod vánoční stromeček. A tak jsme si pro vás připravili spoustu zajímavých tipů. Inspirujte se ☺.


Tatínek

Tatínek se stará o celou rodinu, takže musí mít dostatek energie celkové a samozřejmě i té mužské ☺. Posilujeme zde paměť, aby si všechno skvěle pamatoval, podpoříme klouby aby měl sportovní výkony.

Nesmí chybět bylinky na trávení a pro intimní chvíle hýčkání speciální olejíček na celé tělo.

 

Maminka

Maminky mají o Vánocích velký záběr. Doplňujeme zde antioxidanty, aby vše zvládly. Kolagen, vitamíny a kyselina hyaluronová se postará o krásné vlasy, pleť nehty a klouby.

Myslíme i na „ženské zdraví“, se kterým pomáhají árurvédské bylinky a nezapomínáme na ochranu před stresem. S tím skvělé pomáhá adaptogen Tulsi spolu s růží a heřmánkem. Podpoříme také trávení a večer je pohladí olejová lázeň s kokosem.

Kamarád

Zde jsme volili kombinaci takových produktů, abychom podpořili imunitní systém, doplnili antioxidanty, lehce pročišťovali, posílili odolnost proti stresu, podpořili trávení a večer naše přátele krásně pohladili koupelí s kokosovým mýdlem.

Další tipy najdete přímo zde.

Kamarádka

Kamarádku trochu rozmazlujeme. Zevnitř doplníme antioxidanty, aby ji chránily před volnými radikály. Pak se postaráme o krásné a vyživené vlasy, Midnight wood olej hydratuje a zvláční pokožku po koupeli, přidáme trochu adaptogenů pro ochranu od stresu a také pár bylin pro dodání energie a podporu trávení.

Dědeček

Dědečkovi jsme vybrali produkty, které posílí jeho imunitní systém, podpoří funkci kloubů a zbaví je bolesti. Postaráme se také o zdraví ústní dutiny, zde jsou na místě bylinky na dlouhověkost a zdravé trávení.

Babička

Babičkám jsme nachystali ájurvédský krém na vrásky, aby byly krásné, vyživíme a ochráníme jejich klouby, aby mohly běhat za vnoučaty, posilujeme cévy a paměť. Nesmíme zapomenout na doplnění omega 3 mastných kyselin a adaptogeny , které chrání tělo před stresem také nesmí chybět. Nakonec ještě květový čaj pro lepší trávení a posílení imunity.

Nezapomínejme, že ženy jsou křehké bytosti a zaslouží si něco krásného. Třeba šátek z pravého hedvábí, jemný a jedinečný. V zimě zahřeje, v létě ochladí. Přímo u nás v prodejně Ecce Vita nabízíme jejich široký výběr. Každý je originál.

 

Přejeme Vám překrásné a pohodové Vánoce

S láskou tým Ecce Vita

 

Děkujeme!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog