Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

MUDr. David Frej

  • Chronické civilizační nemoci
  • Výživa, detoxikace a regenerace organismu
  • Vlastní originální systém kombinace východní a západní medicíny
 

Hlavní zaměření:

  • CHRONICKÉ CIVILIZAČNÍ NEMOCI
  • VÝŽIVA, DETOXIKACE A REGENERACE ORGANISMU
  • VLASTNÍ ORIGINÁLNÍ SYSTÉM KOMBINACE VÝCHODNÍ A ZÁPADNÍ MEDICÍNY

Konzultace a vyšetření

Anamnéza (neboli pohovor s klientem) probíhá většinou v úvodu sezení na základě vyplnění několika dotazníků, které používáme ke zjišťování zdravotního stavu. 
Zhodnocení zánětu v těle - věnuji se v první řadě funkční medicíně, která odhaluje chronické poruchy a nerovnováhu, zejména chronické záněty v těle, a často poruchy imunity a trávení, včetně nedostatku důležitých minerálů, vitaminů a antioxidantů. Hodnocení probíhá na základě dotazníku, vyšetření, krevních testů, které buď již máte s sebou, nebo které se provedou, pokud jsou nutné. Blíže se s problematikou zánětu můžete seznámit též v mé knize Zánět skrytý zabiják.
Pulzová diagnostika - tato diagnostika je spolehlivou metodou odhalující blížící se chorobu, ještě než se objeví se svými charakteristickými projevy. Vychází ze starodávné techniky, poprvé se objevila před několika tisíci lety. Dozvíme se tak, zda se v našem těle neobjevil nějaký patologický proces, či které orgány jsou v nerovnováze a ve které části těla se nám nahromadilo větší množství toxinů. Pulzovou diagnostikou lze tedy zjistit důležité informace o pacientově stavu.
Pulz se odečítá na levé i pravé ruce a na sedmi úrovních. U klienta zjišťujeme stav jednotlivých orgánů a tkání, životní energie, stav trávení a imunity. Každá porucha se projeví změnami v pulzu – v intenzitě i charakteristice pulzu.
Pulzem lze určit zdravotní stav (i například pokud v době vyšetření ještě nemáte zdravotní obtíže, ale například jste „jen“ unavení) a zejména funkční poruchy, v době, kdy je ještě neodhalí krevní a další testy. 
Krevní testy, ultrazvuk, moč - během vyšetření analyzuji krevní testy, ultrazvuk nebo RTG, pokud tato vyšetření máte s sebou. Součástí vyšetření je analýza metabolismu, provádím podle potřeby i jednoduché měření krevního cukru nebo odesílám po domluvě se žádankou na podrobné krevní testy včetně testů na potravinové alergeny. V některých případech doporučuji vyšetření moči nebo genetické vyšetření.
Vyšetření jazyka - jazyk vypovídá mnohé o zdravotním stavu. Diagnostika z jazyka je rozvinutý systém, zejména ve východní medicíně. Jazyk se považuje za vizuální bránu těla. Jazyk tvoří svalová tkáň, krev a je orgánem chuti a řeči. Význam jazyka je pro diagnostiku velmi důležitý. Již dávno lékaři pozorovali povlak, vzhled, zbarvení, vlhkost, rýhy. Onemocnění se na jazyku projeví celkově při akutním stavu, chronická onemocnění se projevují ohraničenými změnami na jazyku.
Obličej a oči - obličej i zrak prozrazuje mnoho o tom, jak jsme nemocní nebo zdraví, proto je součástí našeho vyšetření.
Měření tlaku a váhy - při konzultaci analyzujeme též metabolismus, váhu, množství tuků a svalů, stejně tak momentální hodnotu krevního tlaku.

Profesní kvalifikace:

Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy jsem pracoval několik let jako lékař na interním oddělení.
Na stáži v Londýně jsem se rozhodl studovat holistickou a přírodní medicínu, protože mě vždy zajímala individuální léčba i prevence. Kromě jiného jsem studoval alternativní medicínu v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a v indické Puně.
Ve své praxi se zabývám léčbou chronických, zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Můj systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikaci, individuální stravu včetně řešení potravinové intolerance a alergií. V diagnostice používám i západní techniku (krevní odběry, imunologické testy).
Přednáším o výživě, detoxikaci, civilizačních nemocích a přírodní medicíně. Bývám hostem rozhlasových a TV pořadů.
Pravidelně přispívám do časopisů jako Regenerace, Vitalita, Blesk a dalších periodik.
Jsem autorem řady bestsellerů o zdraví.
Založil jsem mezinárodní centrum vzdělávání v oblasti alternativní medicíny Advana.
Jsem spolumajitel Ecce Vita a spolupracuji na tvorbě nových originálních receptur značky Ecce Vita.
Svoji praxi provozuji od roku 2004.

Ceník a služby:

Cena za první konzultaci v trvání 45 minut

1300,- Kč

Následná opakovaná konzultace v pražském centru (30-45 minut)

1090,-Kč

Express konzultace (Lze dohodnout termín přibližně během 14-21 dnů ode dne objednání

1600,-Kč

Speciální express konzultace (Termín ve speciální vyhrazený termín během přibližně 7-14 dnů)

2000,-Kč

Upozornění:

  • Konzultace lze platit pouze v hotovosti. (Přípravky lze hradit kreditní kartou.)
  • Děti do 12 let neobjednáváme.

 

Kontakt pro objednání:

Ecce Vita Centrum zdraví
U Pernikářky 111/2a
15000 Praha 5

Objednávky telefonicky - pondělí - středa 8:00 -16:00 na tel: 603 727 600

Email: info@dr.frej.cz

www.dr.frej.cz
www.eccevita.cz