Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

VIDEOROZHOVOR o zdraví s MUDr. Janem Vojáčkem

Zajímá vás, jak mohou emoce a duchovno ovlivnit vaše zdraví? Nenechte si ujít nový rozhovor se spoustou zajímavostí o tom, jak si udržet zdraví, s odborníky MUDr. Janem Vojáčkem a Ing. Ivetou Ječmík Skuherskou.

Přinášíme zajímavý rozhovor, který vám přiblíží, jaký vliv mohou mít emoce a duchovno na vaše zdraví. Nenechte si ujít rady a poznatky z prostředí funkční medicíny, jak prožít život v souladu a bez nemocí, které se můžete dozvědět v následujícím videu s významným hostem MUDr. Janem Vojáčkem, kterého do Ecce Vity pozvala její zakladatelka Ing. Iveta Skuherská.

MUDr. Jan Vojáček je lékař, který ve své praxi propojuje vědecké poznatky o komplexním fungování lidského organismu a individuální přístup. Za pomoci funkční medicíny vede své klienty k uzdravení a duševní rovnováze. V rozhovoru se dozvíte o jeho příštupu ke zdraví, životních zkušenostech a jeho nové knize s názvem Umění být zdrav.

 

 

 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@ecce­vita.cz a nezapomeňte nás také sledovat na sociálních sítích instagra­mu a facebooku.