Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Oialla

               

 

Oialla je značkou vysoce kvalitních čokolád, které pro svou výrobu používají divoké kakaové boby v organické kvalitě.

Čokoládový mistr Rasmus Bo Bojesen snil o vytvoření vlastní organické čokolády. V té době byl vyučeným čokolatierem a s čokoládou pracoval profesionálně řadu let. Snažil se však najít organické kakao dostatečně vysoké kvality a toto pátrání trvalo mnoho let.

Divoké kakaové boby Beniano objevil Rasmu Bo Nojesen na svých cestách přes Bolívii. Spolu s manželkou rozpoznali obrovskou kvalitu a potenciál  divokých kakaových bobů, na kterých si do té doby pochutnávali jen zvířata. Značku Oialla založil v roce 2010, od té doby získaly čokolády Oialla řadu ocenění.

V Bolívii spolupracuje Oialla s malým bolivijským rodinným podnikem. Zde se sbírají kakaové boby a probíhá zde i část zpracování, která může probíhat v džungli. Tato spolupráce přerostla v přátelství mezi touto rodinou navzdory velké vzdálenosti mezi Dánskem a Bolívií.
Rasmus Bo Bojesen  dováží tyto krásné čisté kakaové boby, ze kterých se vyrábí bio čokoláda velmi speciálního druhu v úzké spolupráci s menší organickou certifikovanou dánskou továrnou na čokoládu.
Když Oialla v roce 2010 začínala, jen málokdo věnoval pozornost čokoládě typu" bean-to-bar", nebo" single origin" čokoládě. Avšak pro značku Oialla bylo již v té době důležité vědět, odkud kakao pochází. Použití divokého kakaa dalo příležitost vytvořit čokoládu s vynikající chutí a zároveň pečovat o životní prostředí a původní obyvatele deštných pralesů Bolívie a Jižní Kolumbie.

Jaká je tedy čokoláda Oialla?

Je divoká, čistá, organická, křupavá, má chuť, aroma, obsahuje pouze divoké kakaové boby, kakaové máslo a někdy organický třtinový cukr, přírodní přísady jako ořechy, mandle nebo mořskou sůl. 

Pokud hledáte zdravé mlsání, Oialla je tou správnou volbou.

 

 

 

Divoká 100% bio čokoláda Oialla bez cukru
Tip
Divoká 100% bio čokoláda Oialla bez cukru
Předpokládaná dostupnost 1.5.2024 (30 ks)
204 Kč bez DPH
229 Kč

Organická hořká čokoláda z divokých kakaových bobů Beniano. Je...

Kód: 322
Divoká 72 % bio čokoláda Oialla
Akce
229 Kč –10 %
184 Kč bez DPH
206 Kč

Organická 72% hořká čokoláda z divoce rostoucích kakaových...

Kód: 324
Divoká 78 % bio čokoláda Oialla
Akce
229 Kč –10 %
184 Kč bez DPH
206 Kč

Organická hořká čokoláda z divoce rostoucích kakaových bobů...

Kód: 323
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem