ev_b_skin.jpg

B-Skin

Cena: 279 Kč
Skladem

B-skin je směsí pěti indických bylin, které napomáhají v omlazení a pročištění pokožky. Přidávají jí potřebné zdraví, svěžest a pružnost. Má znatelný vliv na čištění krve a udržení hormonální rovnováhy.

tablety vegan

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

B-Skin je přírodním zdrojem antioxidantů, které pozitivně ovlivňují obranyschopnost. Příznivě působí i na metabolismus tuků a cukrů v lidském těle, činnost jater, močových a pohlavních cest. Rubia cordifolia (Mořena srdčitá) je bylina rostoucí v Indii, která dorůstá do výšky až dvou metrů a její kořeny dosahují téměř metrové délky. Právě kořeny této byliny jsou považovány za vzácný a tělu prospěšný antioxidant. Ocimum sanctum zvané též „posvátná bazalka“ je aromatická bylina, vyskytující se v oblastech indického poloostrova. Zvyšuje obranyschopnost lidského těla a často bývá označována jako „elixír života“. Příznivě působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle. Curcuma longa se volně vyskytuje po celé jihozápadní Indii. Sbírá se pro svůj oddenek, který podporuje funkci zažívacího a trávicího ústrojí.

Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Užívejte jednu až dvě kapsle denně společně s jídlem.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Křídlok santilový (Pterocarpus santalinus), Mořena srdčitá (Rubia cordifolia), Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia)


Dotazy

zákazník -Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda mohu současně používat triphalu /detoxikační kúru/,šatavari ,zdraví pro ženu a B-skin.Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, ano takto kombinovat produkty lze. MUDr. David Frej

zákazník -Dobry den, je mozna kombinace Bskin, kalmeh a satavari? prip. jeste anti acid. diky

EcceVita - Dobrý den, ano, lze. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mohu kombinovat více druhu kapslí :)? Používám teď reslim ale v tomto období by se mi přidali i nějaké imunity a také něco na pleť. Asi tento bskin, je to problém si tyto kapsle nakobinovat ? Dekuji za odpověď

EcceVita - Dobrý den, v kombinacích problém není, pokud se užívají kapsle behem jídla. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mohu tento přípravek kombinovat s Triphala? Děkuji.

EcceVita - Dobrý den, ano, tato kombinace je možná. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, Mužů kombinovat Brahmi a B-skin? Děkuji za odpověď!

EcceVita - Dobrý den, ano, tato kombinace je možná. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, dlouhodobě mě trápí akné a chtěla bych léčbu podpořit zevnitř. Našla jsem doporučení na tento produkt a jelikož nerada kombinuji víc výrobců, ráda bych k němu přidala i něco na podporu hormonální rovnováhy a celkově oslabeného trávení (něco ve smyslu probiotik?). Navrhuji B-skin a ráda si nechám poradit zbylé dva doplňky, např. Zdraví pro ženu a...?

EcceVita - Dobrý den, lze přidat probiomix + šatavari + tarika akne. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení