Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Věrnostní program Ecce Vita Plus

(spuštěno od 1.11. 2023)

 

Věrnostní program Ecce Vita Plus je naší cestou, jak Vám poděkovat za Vaši podporu a věrnost a podpořit Vás v nákupech na našem e-shopu. S naším věrnostním programem můžete sbírat body a tyto body využít jako slevu na své další nákupy.

Zde je několik klíčových informací o tom, jak náš věrnostní systém funguje:

 

Sbírejte body

Když nakupujete na našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte body jako odměnu za Vaši věrnost. Tyto body se automaticky připisují na Váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více bodů budete mít k dispozici. Sbírání bodů je jednoduché a přináší Vám další výhody při Vašich následných nákupech.

 

Body za nákupy

Body za nákupy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Za každých 100 CZK / 4 EUR hodnoty nákupu získáte 1 bod.

                                 

Další aktivity

Kromě nákupů můžete získávat body také za následující aktivity - registrace do e-shopu 10 bodů

 

Využijte své body

Když budete mít dostatečný počet bodů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy na našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny nebo dokonce získat produkty zdarma. Vaše sleva bude vypočtena kurzem, kde 1 bod rovná se slevě 5 CZK / 0,2 EUR.

 

Sledujte svůj pokrok

Po přihlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To Vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu.

 

Platnost bodů

Platnost Vašich bonusových bodů je 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

 

Kombinace slev

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatnit slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

 

Vrácení a výměna zboží

Když vracíte zakoupený produkt, vracíte zároveň získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před nákupem daného produktu.

Při výměně zboží nelze bonusové body uplatnit.

 

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu.

 

Začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho věrnostního programu ještě dnes!

 

Registraci můžete provést ZDE.

 

Děkujeme, že jste s námi,

 

 

Vaše Ecce Vita