Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Doba covidová a mentální zdraví | Mgr. Margareta Šlemínová RSHom a Ing. Iveta Ječmík Skuherská

(tema: dlouhověkost)

Současná doba ovlivněná nejen pandémií má vliv na mentální zdraví nás všech. Řada z nás prochází různými traumaty, které nedokážeme zpracovat a uzavřít tak, aby nám v budoucnu neškodily. Změny v mentálním zdraví se plíží potichu a nenápadně. Jak poznáme, že se naše mentální zdraví mění, co můžeme udělat pro sebe, jak můžeme pomoci svým dětem a blízkým? Jak nám může pomoci homeopatie? To vše a mnoho dalších zajímavých informací se dozvíte z tohoto dílu Povídání o zdraví s Ecce Vitou.

Stáhněte si 10 mouder paní Margarety Šlemínové pro podporu mentálního zdraví ✨ ???????? 

Paní magistra Margareta Šlemínová je psychoterapeutka s celostním přístupem k člověku. Vys­tudovala University of Amsterdam ( psychopathology, Theory and practise of educational studies), UK Praha ( speciální pedagogika, specializace etopedie ),  psychoterapeutický výcvik arteterapeutický , seminář pro hypnoterapii, výcvik v diagnostice, testovací a školní program Neurofyziologické psychologie, Master Class pozitivní psychologie v Bristolu, Základy homeopatické terapie CEDH , Homeopathy Detox Therapy aj.

Je členkou britské profesní komory Society of Homeopaths. Pracovala jako terapeut ve Středisku pro rodinu a mezilidské vztahy v Liberci, dále jako terapeut v krizové intervenci , vysokoškolský učitel a lektor odborných seminářů. Je uznávanou praktickou homeopatkou.

 

Sledujte:

Svět homeopatie ( praktické informace o užívání homeopatie) 

Homeopatická lékařská asociace ( vzdělávání v homeopatii)

Homeopathy research institute ( vše o aktuálním vědeckém výzkumu homeopatie )

 

 


nebo si na cestách poslechněte zvukou stopu ????????

 

  

 

ev_ivet_blog_kreslici_platno_1.pngDěkujeme!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog