Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Ecce Vita pro dobrodruhy

(tema: Dlouhověkost)

Upřednostňujete v létě magičnost divoké přírody nad koupalištěm či plážovou promenádou? Vybavte se správně do náročnějších podmínek!

 

Co by s sebou měl mít každý správný dobrodruh? Pokud v létě upřednostňujete magičnost divoké přírody nad koupalištěm či plážovou promenádou, je třeba se správně vybavit do náročnějších podmínek.

RAW mandlové máslo & Pravý černý čaj Pu Er

Ráno, po chladnější noci pod širákem či ve stanu, je dokonalý okamžik pro zemitou chuť pravého čerstvého Pu Er. Jeho sytá chuť spojená s léčivými účinky je přesně to, co si tělo žádá. Chrání naše tělo posílením přirozené obranyschopnosti, podporuje zdraví zažívacího traktu a pomáhá chránit pokožku před UV zářením.

Organické RAW mandlové máslo z naklíčených loupaných mandlí je potom jednoduchý a chutný způsob, jak přidat tělu významnou dávku proteinů, vlákniny, vitamínů a minerálů – a to v superzdravé a prémiové kvalitě. Stačí jednu / dvě lžičky přidat do kaše nebo jen tak do pusy a hlad je zažehnán.

Moong Dal restovaný & Alga forte

Taky máte pocit že slané křupavé věci k pobytu v přírodě prostě nějak patří? Co teprve, když z batůžku na horském posedu vytáhnete stejně dobrou pochoutku v překvapivě zdravé podobě? Mungo hrách restovaný na arašídovém oleji v slané a pálivé variantě.

Široko daleko není žádný farmářský trh s čerstvou listovou zeleninou pro doplnění zelených, na chlorofyl bohatých potravin, které by zmírnily paseku v překyseleném organismu po včerejším opékání špekáčků? Přibalte (nejen) do krosny pixličku s Alga Forte !

Organic India Tulsi Brahmi & Helm Stop

Kdo se bojí, nesmí do lesa. A nebo si může dát čaj Tulsi Brahmi pro zklidnění centrální nervové soustavy a s tím související navození duševní pohody a příjemné usínání. Zahřejte se večer výborným čajem s léčivými bylinkami v nejvyšší kvalitě.

Žít v symbióze s přírodou je krásné a rozhodně velmi zdraví prospěšné. Je však potřeba stanovit si určité hranice pro případ, kdy si přivezete domů pár nevítaných „kamarádů“. Tinktura Helm Stop má výrazné čistící účinky, napomáhá ke správné funkci imunitního systému, podporuje trávení a normální činnost jater, je vhodná pro odstranění škodlivých mikrobů. Může posloužit také jako SOS záchrana pro lokální vnější aplikaci.

Pro další tipy sledujte náš blog, sociální sítě (facebook, instagram) a nezapomeňte odebírat náš pravidelný newsletter plný rad a výhodných akcí (příhlasit se můžete snadno pomocí ikony obálky nahoře na stránce). Přejeme Vám krásné a zdravé prázdniny!