ev_organic_india_kapsle_flexibility.jpg

Flexibility - Bio

Cena: 320 Kč
Skladem

Silné bylinné složení podporuje léčbu a regeneraci kloubů při zánětech či artróze, snižuje pocit ranní ztuhlosti a naopak zvyšuje odolnost a vytrvalost kloubů při zátěži.

tablety vegan Bio"

Detail

Flexibility je přírodní bylinný přípravek pro zdravé klouby z pečlivě zvolených bylin, hojně užívaných pro své léčivé účinky v tradiční indické medicíně. Cyperus rotundus neboli šáchor hlíznatý má léčebné účinky na trávící systém, současně napomáhá při nemocech snižovat horečku. Withanii somnifera se často přezdívá indický ženšen. Pro léčebné účinky se používají kořeny, které mají hořkou chuť. Vyživují a omlazují tkáně, podporují vitalitu a zároveň dodávají tělu potřebnou energii. Známy jsou její silné protistresové a afrodiziakální účinky. Pozitivně působí u bolestivých, zanícených či oteklých kloubů. Ocimum sanctum zvaná též „posvátná bazalka“ je aromatická bylina, vyskytující se v oblastech indického poloostrova. Zvyšuje obranyschopnost lidského těla a často bývá označována jako „elixír života“. Extrakt obsahuje adaptogeny.

Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Užívejte jednu až dvě kapsle dvakrát denně společně s jídlem.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), Šáchor hlíznatý (Cyperus rotundus), Vitánie snodárná (Withania somnifera, Ašvaganda)


Dotazy

zákazník -Dobrý den. Má šáchor hlíznatý v priduktu Flexibility nějaké vedlejší účinky pro lidi užívající léky na vysoký tlak, dále warfarin, na arytmie srdce, jako palpitace i to opačné?. Děkuji.

EcceVita - Dobrý den, Flexubility se nedoporucuje u brani warfarinu. u palpitaci a krevniho tlaku se interakce neuvadeji. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den,prosím je možno užívat současně Flexibility a Bio tužebník jilmový. Děkuji

EcceVita - Dobrý den, ano, tuto kombinaci běžně používám. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, Během posledních šesti měsíců jsem byla na třech operacích kolene - dvě artroskopie, jedna plastika vazů a kosti s použitím implantátů. Nyní jsem tři týdny po poslední ASK operaci. Koleno je pořád bolestivé, otéká, chci si objednat kolagen, doporučil byste i přípravek Flexibility nebo jiný? Zároveň mám oslabené svaly na operované noze, svalová síla je velmi nízká a tím pádem mám problém s chůzí. Při poslední operaci mi byly odstraňovány srůsty vzniklé při předchozí operaci. Děkuji předem za odpověď.

EcceVita - Dobrý den. Ano Kolagen + Flexibility přip + Tužebník. MUDr. David Frej

zákazník -Dobry den, chtela jsem se Vas zepata, zda-li toto nove "flexibility" ma stejne slozeni jako melo flexibility predtim? Dekuji

EcceVita - Dobrý den, ano, má stejné složení. Šachor hlíznatý, Withanie spavá, Chebule srdčitá, Bazalka posvátna.

zákazník -Dobrý den, potřebuji poradit prostředek na léčbu DNY, a regeneraci zraku. děkuji

EcceVita - Dobrý den. Liver plus + kagul+ triphala. MUDr. David Frej

zákazník -Může se flexibility - bio podávat i psům - mám psa s artrozou kloubů, hledám jak bych mu ulevila. Děkuji.

EcceVita - Dobrý den. Ano u zvirat je ale potřeba dávat vyšší dávky, např 2x2 kapsle do jídla. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, ráda bych se zeptala na kombinaci produktů při léčbě revmatologických obtíží - Flexibility, EV Kalcium a případných dalších produktů, např. na pročištění střev, detox nebo jiné produkty, které se vám osvědčily u léčení autoimunních onemocnění. A jak je to s dlouhodobým užíváním. Děkuji

EcceVita - Dobrý den, Kombinace je možná bez obtíží jako EV KaLCIUM, Flexibility a Tužebník ampule. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení