Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Klíč k úspěšnému hubnutí? Odhalte svůj genetický potenciál pro ideální váhu!

(tema: dlouhověkost)

 

Věděli jste, že naše hmotnost je do určité míry ovlivňována různými faktory jako je strava, pohyb, stres či spánek? A také, že nemalou část v regulaci hmotnosti hrají naše geny!

Ano je to tak, a proto je zcela klíčové brát v potaz všechny tyto faktory při nastavování kroků, které povedou k dosažení optimální váhy.

 

Proč diety dlouhodobě nefungují?

Různé návody na hubnutí či nezdravé diety ve většině případů vedou k jo-jo efektu, kdy se pracně shozená kila za pár týdnů, při návratu k běžné stravě, opět vrátí a často i s dvěma kily navíc. Je to proto, že tyto návody představují instantní řešení, které Váš organismus spíše vychýlí z rovnováhy a zatíží. Nejsou nastaveny na potřeby Vašeho těla a na to, jak funguje…

Pokud však budete znát své genetické predispozice a také jak je ovlivňujete svým životním stylem, budete vědět, co na cestě za svou vysněnou váhou dělat jinak, lépe a čemu se vyhýbat. Všechny tyto informace a mnohem více Vám odkryje náš genetický test DNA Diet.

 

Co všechno má na Vaši hmotnost vliv?

Jaký typ makroživin ve vaší stravě dominuje, zda více sacharidy, tuky nebo bílkoviny
Jak reagujete na různé tuky ve stravě
Jak máte rychlý metabolismus, a tedy zda rychle spálíte to co sníte, nebo máte spíš sklon k ukládání přijímaných kalorií do zásob (do tuků)
Jakou máte odezvu na cvičení, tedy jestli Vám stačí pouze lehký pohyb nebo musíte tělo spíše šokovat, aby došlo k úbytku váhy
Vaše stravovací chování, zda jíte vědomě, v klidu, jak často jíte a jaké porce
Kvalita Vašeho spánku a zda jste spíše ranní ptáče nebo noční sova
Sklon k vyšší zánětlivost v těle a stres
 

Jak vidíte je to poměrně dlouhý seznam faktorů, které v rámci weight managmentu hrají zásadní roli. Právě toto je například důvod proč na někoho stejná strava a prostředí působí negativně a vede k rozvoji obezity, a na druhého nemá vliv. Každý tedy reaguje na stejný typ diety odlišně a neexistuje jeden dietní plán pro všechny!

Test DNA Diet Vám dokáže všechny výše uvedené body zodpovědět. Navíc se také dozvíte:

jaká je pro Vás vhodná intenzita sportovní zátěže
jaké potraviny jsou pro Vás vhodné či nevhodné
jaký typ stravy u Vás přispívá k obezitě
čemu byste se měli ve svém životním stylu vyhnout

 

Výstup analýzy DNA Diet Vám také bude sloužit jako skvělý manuál, pro sestavení personalizovaného jídelníčku a tréninkového plánu Vám na míru.

 

 

Myslete na sebe a dopřejte Vašemu tělu tu nejlepší péči. Získejte optimální váhu jednou provždy a hlavně dlouhodobě! Hubněte ZDRAVĚ, HRAVĚ A HLAVNĚ EFEKTIVNĚ!

Budu se na Vás těšit v krásných prostorách Ecce Vita!

 

OBJEDNAT SE MŮŽETE ZDE

 

Mgr. Martina Parisová

Terapeut funkční výživy a nutrigenomiky