Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

NOVINKA - test DNA Core

NOVINKA!

Nejkomplexnější informace o potřebách a fungování vašeho těla zjistíte pomocí nového genetického testu DNA CORE…

 

V poslední době dochází ke zvýšenému nárůstu společností nabízejících genetické testy. Bohužel výstupy u mnoha z nich Vám však nepřinesou klíčové informace, které mají v otázkách zdraví a prevence velký význam.

Osobně si velmi pečlivě vybírám, s jakými testy ve své praxi pracuji, abychom Vám společně s klinikou Ecce Vita mohli nabídnout ověřené a funkční testy, které Vám pomohou v otázkách zdraví nastavit ten správný směr. Proto máme velkou radost, že Vám můžeme nabídnout jeden z nejkomplexnějších genetických testů na trhu, který je klenotem mezi genetickými testy vyvinutý společnosti Nordic Laboratories

 

 

 

Test DNA CORE „klenot mezi genetickými testy“

 

Genetický test DNA CORE je jedinečný v tom, že geny, které jsou v rámci testu analyzovány mají klíčové funkce v metabolismu a v biologických procesech organismu. Díky znalosti, kde v těle sledované geny působí, lze identifikovat náchylnost k narušení různých drah v organismu a podpořit metabolismus tam, kde je to potřeba. Díky tomu informace, které z testu získáte přináší obrovskou přidanou hodnotu a pomohou Vám efektivně v nastavení správných preventivních kroků. Budete vědět jaká rizika Vám vlivem genů mohou hrozit, jak se těmto rizikům vyhnout a jaké změny v rámci životního stylu je vhodné provést.  

 

Test DNA CORE analyzuje 98 genetických variant testovaných v genetických testech DNA Health, DNA Sport a DNA Diet a vyhodnocuje je napříč 4 klíčovými oblastmi – výživa, biologické procesy, sportovní genetika a weight management. Informace z testu DNA CORE Vám tak dokážou předat už velmi kvalitní a personalizovaný výstup o tom, jak Vaše tělo funguje. Respektive, kde u Vás může docházet k narušení biochemických pochodů v organismu, k čemu máte sklon, jaké máte výhody oproti ostatním v populaci, kde byste měli zpozornět, a to v závislosti na tom, jak žijete. 

 

 

 

Pokud tedy chcete optimalizovat své zdraví, vyhnout se chronickým problémům, které přichází se stářím, podpořit dlouhověkost a celkovou kondici organismu a začít s prevencí je tento test pro Vás ten správný. 

 

Informací, které Vám tento test přinese, je opravdu mnoho. Důležité je s nimi také umět pracovat a výsledky z testu správně interpretovat. 

Z tohoto důvodu doporučuji využít možnost objednání písemné interpretace společně s testem, kterou připravuji na míru každému klientovi. Tato tištěná intepretace představuje velmi detailní a komplexní manuál, jenž Vám bude sloužit kdykoliv budete ve svém životě potřebovat. Obsahuje základní informace z reportu v AJ, který je zahrnut v ceně testu, ale také mnoho dalších informací a doporučení navíc, které v tomto reportu nenajdete. Získáte přehledně a srozumitelně zpracovaný výstup z Vašich výsledků, který obsahuje shrnutí rizik jednotlivých oblastí, informace o testovaných genech, přehledný seznam doporučení v rámci stravy a životního stylu včetně konkrétní suplementace a dávkování a krevní markery, které je dobré si hlídat s ohledem na vaše rizika. 

Nezapomeňte, že genetické predispozice, se kterými jste se narodili změnit nemůžete, ale můžete ovlivnit to, jestli se projeví!

 

 

 

Test DNA CORE včetně písemné interpretace a konzultace můžete objednávat na stránkách kliniky EcceVita. Test DNA CORE je také skvělým tipem na Vánoční dárek s obrovskou přidanou hodnotou. Můžete volit formu dárkového/vánočního poukazu nebo objednat odběrový kit přímo pod stromeček…

 

Budu se těšit na případnou spolupráci. 

 

Mgr. Martina Parisová

Terapeut funkční výživy a nutri-genomiky/genetiky

 

 

CHCI VĚDĚT VÍCE INFORMACÍ O TESTU: ZDE

CHCI koupit test jako dárek: ZDE