ev_anti_acid.jpg

Anti-Acid

Cena: 279 Kč
Toto zboží je dočasně vyprodáno.

Přípravek pro správné trávení bez překyselení.

tablety vegan

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Bylinné složení produktu Antiacid zabraňuje organismu v překyselování a podporuje zdravou funkčnost trávicího ústrojí. Tinospora cordifolia neboli Chebule srdčitá je popínavá bylina rostoucí v tropických oblastech Indie. Příznivě působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle. Léčebné účinky Embliky lékařské mají rovněž její plody zvané Amalaki, které dozrávají na podzim a suší se. Amalaki má regenerační účinky na tělo i mysl, podporuje trávení a přispívá tak k celkovému zdraví trávicího traktu.

Instrukce

Užívejte jednu kapsli jednou až dvakrát denně společně s jídlem.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

60 kapslí.

Ingredience

Emblika lékařská (Emblica officinalis), Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia)


Dotazy

Pavel B. -Dobrý den nedávno mi diagnostikovali refluxní chorobu jícnu, dá se tento přípravek použít i na zklidnění jícnu? Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, na refluxi jícnu je vhodnější Produkt Anti acid. MUDr. David Frej

Alena -Dobrý večer.Prosím,který přípravek je vvhodný na trávení ,tlak v žaludku po některých jídlech a potom z toho pálení žáhy.Na osteoporózu nechci brát chemický vápník.Které přípravky brát aby bylo splněno vzájemné působení vápník,fosfor,K2,D vitamín.

EcceVita - Dobrý den, Užívejte EV Kalcium + bioaktivní vitamin D3. Na trávení poté Anti acid 3x denně jednu kapsli. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Přihlášení k odběru newslettru.


Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod