Prodejna Praha: Po 8 –17h / Út – Čt 8–16h / Pá 8-14h

Kniha - Kompas dokonalého zdraví

Cesta k omlazení, devět pravidel půstu, jak ovlivnit svůj metabolismus.

Nová knihy dr. Davida Freje, který patří k prvním holistickým lékařům v naši republice. Najdete zde konkrétní postupy, třítýdenní ozdravný program a spoustu cenných rad plynoucích z celosvětových studií i z letité praxe dr. Freje.

Objednáno (>50 ks)
Kód: 489
349 Kč / ks 349 Kč bez DPH
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.2 kg
zdravi-1: /zdravi/jarni-ocista/
kompas zdravi
Tip
Certifikované bylinné produkty
100% BIO
Certifikované bylinné produkty
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 2000Kč
Ecce Vita
Ecce Vita
Vlastní receptury
Zásilkovna
Zásilkovna
Vyzvednutí na výdejně

Dr. David Frej

 

Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení.
Na stáži v Londýně se rozhodl studovat holistickou a přírodní medicínu, protože ho vždy zajímala individuální léčba i prevence. Kromě jiného studoval alternativní medicínu v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a v indické Puně.
Ve své praxi se zabývá léčbou chronických, zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikaci, individuální stravu včetně řešení potravinové intolerance a alergií. V diagnostice používá i západní techniku (krevní odběry, imunologické testy).

Dr. David Frej je autorem řady bestsellerů z oblastí zdraví. Provozuje svoji praxi již více než 15 let. V případě zájmu se můžete objednat na stránce Terapeuti tohoto webu.

Kniha Kompas dokonalého zdraví je doslova praktický průvodce na cestě k omlazení. Dozvíte se zde, jak a proč můžete do svého života zařadit půsty, jak můžete ovlivnit svůj metabolismus. Můžete zkusit třítýdenní ozdravný program, který tato kniha nabízí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: